Lista ocen Citroen Xsara II (309)

Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Najlepsze auto jakie miałem ,patrząc z Perspektywy czasu Bardzo oszczędne i tanie w utrzymaniu . Nie ma żadnych dwumasowych kół ,dpf i innych zbędnych rzeczy . Wtryski piją każde paliwo i nie narzekają na zła jakość
3,7
~Coco
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Xsarcię oceniam na mocne 4 z +. Kupiłem auto w stanie pozostawiającym wiele do życzenia, ale przy odrobinie pracy i przeprowadzeniu wielu usprawnień min. regeneracja tylnej belki + amortyzatory tył, przednie zawieszenie (łączniki stabilizatora, tuleje na wahaczach, końcówki drążków) można być zadowolonym z 12-letniego auta. Zawieszenie jak w każdym samochodzie zużywa się na naszych drogach dość szybko. Jak dbamy tak mamy. Jednak podsumowując...
3,6
~Bartek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jeśli ktoś da radę jeździć autem, które do niego \'mówi\' i nie ma wysokiego testosteronu (pierwszy na światłach, wyprzedzanie na trzeciego), a szuka w miarę komfortowego i bezpiecznego auta dla 3 osobowej rodziny to spokojnie polecam.
2,5
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Podsumowując żałuję że kupiłem Citroena - a zarzekałem się że nigdy nie kupie francuza - i kupiłem. Auto częściej się psuje i stoi niż jeździ. Wcześniej miałem 20 letnią Hondę, z przebiegiem dużo ponad 300tyś km i nigdy mnie nie zawiodła jak citroen. Nigdy wiecej już nie kupie Citroena, choćby nie wiem co!
3,6
~Mika
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Silnik przy tak sporym kilometrarzu nie wyje. Olej nie wycieka, nie jest również brany. Fakt dbam o przegląd - jeżżdzę na 5WD40 Catrol - a filtry co wymianę oleju. (Silnik)
~maniekkm
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
ogólne autko bardzo przyjemne. Za te pieniądze za które chodzi po rynku jest bardzo dobrzxze wyposażone i wart jest tych pieniędzy które na nie wydałem
~Dziorek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jest boski, miękkie zawieszenie ale za to przyczepne. Silnik mocny, szybki i oszczędny, wykonanie super, mimo lat kupiłem go w pięknym stanie. Na pewno bezpieczny (4xairbag i ABS), słaba widoczność do tyłu, ale mnie to nie zraża. Wielki bagażnik, pełna elektryka, super komputer i pięknie grające radio (6 głośników) fabryczne. Świetne wycieraczki automatyczne. Kupiłbym go jeszcze raz na 100 %.
3,4
~wacek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto sprawuje się dobrze a opinia o awaryjności francuzów chyba jest przesadzona. W porównaniu do mojego poprzedniego auta Volvo V70 to Xsara jest niezawodna i tania w eksploatacji ale odnosząc sie do nastoletniej Mazdy (którą tez posiadam) to już nie jest tak różowo. Jakość wykonania i niezawodność przeciętna , zaskakuje niski poziom cen części zamiennych.