Lista ocen Dacia Duster I (101) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cpt_paul
SUV 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Oj ... O ile klima może służyć za przygotowanie mieszkania dla Pingwinów.. o tyle ogrzewanie ma w zasadzie jedno praktyczne położenie...nie wiem jak będzie w zimie...Trochę się boję...Aha nawiewy nawet jak są zamknięte puszczają troszkę :)
~Misiek
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
mamy lato, upaly to ogrzewania nie sprawdzialem ale sprawdzilem klimatyzacje to dziala duzo lepiej niz w Skodach! to bylo dla mnie wielkim zdziwieniem ze tak bardzo dobrze chlodzi i nie wiele bierze wiecej paliwa bo tylko 0,2-0,3 l/100km
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Dobrze, choć nie doskonale - ale to pewno wina diesla, który się długo nagrzewa. Siena 1.6 z LPG była gorąca po 10 minutach :) Tu jest dla mnie dalej chłodno po pół godzinie. Klima działa, choć nie testowałem jeszcze wydajności latem.
~Tobi
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Szybko sie zagrzewa. Klima działa średnio wydajnie w stosunku do innych renault \"kangurów\" którymi mialem okazje pojeździć,ale ogólnie w lecie i przy upałach jakie mamy w ostatnim czasie wydaje się być niezastąpiona.
~liczydełek
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Działa bez zarzutu. Brakuje mi podgrzewanej przedniej szyby (w zimie po przejechaniu 200 m pełna widoczność). Irytująkiepskie kratki nawiewu przez które trzeba trochę się nakręcić aby uzyskać właściwy kierunek strumienia powietrza.
~ElDiablo
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń. Klimę już sprawdziłem sprawuje się dobrze. Zaczynają już być zimne dni i na ogrzewanie także nie mam zastrzeżeń. Samochód jest w garażu więc jeszcze szybek nie musiałem skrobać hi hi więc opinię napiszę później.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Ogrzewanie jest. Zimą działa ale jak ktoś ma blisko do pracy (kilkanaście kilometrów) to będzie mało korzystał z ogrzewania. To samo dotyczy klimy. Słabo to działa.
~Tomasz
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Wentylacja nie najlepsza i przy dużej wilgotności zaparowane szyby nieco denerwują. Całe szczęście sprawnie działająca klimatyzacja pomaga w szybkim usunięciu pary na szybach.
~Qpers
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Klimatyzacja zbyt słaba do tak dużego samochodu, ponadto wydaje dziwne dźwięki niespotykane w innych samochodach (z wylotów wydobywa się "sapanie", syczenie)
~Zielony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Fajne jest elektryczne ogrzewanie w wersji diesle, w parę sekund po zapaleniu auta robię się cieplutko. Trochę głośno działa dmuchawa już na 2 biegu ją słychać.