Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW 2020-2021 (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leemaxx
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Na obecną chwilę nie mogę powiedzieć nic złego o jakości karoserii czy twardości powłoki lakierniczej.Auto jest garażowane i eksploatowane w normalnych warunkach ,gdzie brak szczególnych czynników mogących wpływać na uszkodzenia czy zarysowania karoserii.Musze tu jednak wspomnieć o 2 miejscach gdzie lakier może ulec zarysowaniom lub ulega.Klamki z racji swojej ,dzisiaj już archaicznej,budowy oraz punkt karoseri przy tylnym otworze drzwiowym,...
~Mały
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Wygląd, sprawa gustu. Materiały twarde, ale nic nie trzeszczy. Mam blisko 190cm wzrostu i pozycja za kierownica mi średnio pasuje. Pedały blisko, kierownica daleko, jak w Renault, może trochę gorzej, dziwnie w każdym razie. Żona chwali pozycję. Lekko chodzi kierownica, co przy jazdach po mieście i nie uprawianiu sportu jest wskazane. Samochód bardzo zwrotny i z dobrą widocznością. kamera cofania średniej jakości, adekwatnej do ceny. Ale...
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie ma wad, bo auto nawet nie ma roku. Za to podwozie samochodu wzorowo zabezpieczone przeciwkorozyjnie specjalną substancją, a do tego fabrycznie stalowa osłona pod silnikiem i plastikowe osłony pod resztą podwozia. Duży plus, nie spotkałem się z tak dobrym zabezpieczniem w żadnym samochodzie, a miałem już ich kilkanaście.
~Jan
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Na razie nic się nie wydarzyło ale po 8 miesiącach użytkowania, to chyba musiało by być na prawdę źle, żeby karoseria dała o sobie znać. Nie zauważyłem żadnych poważniejszych rys mimo zahaczania o krzaki od czasu do czasu i jeżdżenia po zapylonych drogach.
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Cienka blacha, słaby lakier to już chyba standard na rynku. Sama "buda" jest dość spora i wysoka, nie zaglądałem pod spód jeszcze, więc zabezpieczenia antykorozyjnego nie ocenię. Widać, że jest tanio, ale dość solidnie spasowane elementy nadwozia.
~Nemeczek
~Łukasz S
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dacia po pierwszym malowaniu. Odpryski lakieru na łączeniu tylnego zderzaka z karoserią. Naprawa uznana zrobiona na gwarancji.
~komornik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
nie wiadomo co tu napisać- zwróciłem uwagę na fakt że tylne błotniki nie zawierają żadnych plastikowych osłon
~Makapaka
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Na starszych modelach pojawiają się wykwity rdzy. Za szybko.
~Adam
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nic się nie dzieje - w zasadzie chyba tylko tego należy oczekiwać?
Dacia Duster II SUV