Lista ocen Dacia Jogger (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
To mój pierwszy francuski/rumuński samochód. Po Skodzie, która była mega intuicyjna Dacia wiele nie odbiega od tego wzorca. Wszystko na swoim miejscu. Brakuje mi jednak możliwości wykonania połączenia telefonicznego z kierownicy - trzeba wejść w ekran mediów (nie wszystkie pozycje z książki telefonicznej zgrały się do systemu samochodu). Przydałby się dłuższy i regulowany podłokietnik - żona do niego nie sięga. Ale to są szczeguły... Pozycja...
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Jest ok ale mogło by być lepiej, pozycję można naprawdę dobrze dopasować jednak brakuje mi regulacji odcinka lędźwiowego, przy dużych trasach niestety już czuję plecy jednak może to wynikać z uszkodzenia kręgu jakie posiadam w tym odcinku i dla kogoś ze zdrowymi plecami nie będzie z tym problemu. Reszta jest ok drzwi tylnie można dosyć szeroko otworzyć prawie 90% i fotelik mieści się bez problemu.
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Bez zarzutów. W kabinie wszystko pod ręką i pozycja bardzo łatwa do zajęcia. Brakuje minimalnie bardziej wysuniętego odcinka lędźwiowego.
~Janusz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Nie ma zbyt dużo guzików, jest czytelnie. Czerwone podświetlenie mogło by być innego koloru.
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Nie mam zastrzeżeń 5-6 godzin na kółkiem bez przerw nie było męczące.
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu, przejrzyście, jasno. Nawet tablet prosty w obsłudze.
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Nie mam zastrzeżeń. Wszystko pod ręką .
~MS
optymalna i intuicyjna