Lista ocen Dacia Jogger (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Na razie tylko zalewam gaz i czasem benzynę oczywiście, bo w zimę troszkę później się przełącza na gaz, co oczywiste. Cena LPG jak narazie sprzyjająca :) Najbliższy wydatek to wymiana oleju i filtów, ale to gdzieś w maju. Ponadto mam pakiet serwisów/przeglądów, więc myślę, że będzie stosunkowo tanio.
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Mało pali silnik jaki wybrałem to wersja bez gazu a spalanie około 5.4 najniżej i najwyżej 7. Wymiana oleju i filtrów tania koło 500zł, jako że jest nowy nic więcej nie mogę powiedzieć póki co nic się nie dzieje i nie miałem żadnych innych dodatkowych kosztów. Powiem krótko tylko lać benzynę i jeździć :)
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Bardzo tania jazda. Serwis olejowy to obecnie w salonie ponad 500 zł, ale nie ma problemu robić tego na własną rękę. Ja wymieniłem po 3 tysiącach w niezależnym warsztacie. Obowiązkowo jednak trzeba mieć oryginalny filtr. Wchodzą niecałe 4l oleju.
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Tapicerka ok, plastiki tanie ale ładne, nikt nie mówi że brzydkie. Wstawki materiału pewnie będą się brudzić, ale ogólnie wszystko teraz można wyczyścić, poza piano Black, którego tu nie ma.
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Kupiony na 5 lat pakiet serwisu, także tylko tankować, ubezpieczyć i płacić raty. Reszta po stronie Dacii.
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Nie wiem auto za nowe bym mógł się na ten temat wypowiedzieć
~MS
jak na te możliwości to idealnie - max 10,3 - 10,5 LPG w mieście
~Janusz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Jeszcze się bardzo nic nie psuło
~Greg
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Jeszcze nie wiem za nowe
~Daniel
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Tani w urzytkowaniu i utrzymaniu