Lista ocen Dacia Jogger (15) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Po zakupie docieranie silnika zgodnie z insyrukcją, jazda tylko na benzynie. Dużo osób piszę, że wyczuwa duże wibracje na biegu jałowym - nie doświadczam, chyba, że po 3 cylindrowej Skodzie się przyzwycziłem. Narazie oleju nie pobiera. Moc? Jasne, mogłoby być więcej. Ale na warunki miejskie wystarcza w zupełności. Nie jest zawalidrogą (częściej to ja wyprzedzam niż jestem wyprzedzany), szybko wkręca się na obroty. A i na autostradzie sobie...
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Bardzo dobra dynamika. Dobre odejście, oczywiście jak na rodzinny samochód tych gabarytów. To nie jest zawalidroga. Póki co jeżdżę spokojnie ze względu na docieranie silnika, ale ogólnie zbiera się o wiele lepiej niż moja poprzednia astra 1,6 w Benz. Oszczędny, 6 biegów.
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Dużym plusem jest szybko przełączający się gaz przez co jest ekonomiczny, ale na autostradzie potrafi mu zabraknąć mocy. Od 120-130 do 150 już wymaga czasu. Przy 150 pod górkę potrafi stracić nawet 10 km. Silnik dobry na krajówki.
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Przez pierwsze 2500km było bardzo dziwnie. Auto w ogóle nie chciało ruszać z dołu i nieprzyjemnie brzmiało. Teraz jest już bardzo dobrze, a silnik jest kulturalny i bardzo ekonomiczny. Zupełnie ładnie ciągnie tą lekką konstrukcję.
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Niby tylko litr a jeździ lepiej niż 2.0 w mitsubishi outlander 1. Prędkość maksymalna słabsza ale zbiera się w moim odczuciu z każdego biegu lepiej niż moje poprzednie auto.
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Bardzo dobre przyspieszenie jak na tak duże auto i ta moc silnika. Dzięki turbo bardzo dobra elastyczność. Przyzwoita kultura pracy i niskie zużycie paliwa.
~Janusz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
3 cylindrowa litrówka jedzie jak może, elastycznie jest. Jak na taką pojemność to jest ok.
~Jarosław
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
"Bardzo ekologiczny" - żeby w ogóle jechał, trzeba kręcić silnik na wysokich obrotach .
~Otyły pan
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Trzęsie, nie równo pracuje, głośny
~Greg
Hybryda 1.6 zaje....sta