Lista ocen Dacia Jogger (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Widoczność jest ok mi słupki nie przeszkadzały i nawet nie bardzo używam czujników martwego pola bo wystarczy lekko odwrócić głowę i już widzisz wszystko. Może jedyny minus to widoczność w tylnej szybie ja masz pasażerów ale i to nie jest straszne jak dokupi się kamerę cofania i umie używać lusterek bocznych. Normalnie w jeździe po prostu warto posadzić kogoś niższego z tyłu i już jest git.
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
To chyba największa wada. Dach za bardzo ścięty, przez co musiałem obniżyć fotel, a nie lubię siedzieć nisko. Szyba tylna też nie daje za dużej widoczności, bez kamery i czujników mogło by czasem być ciężko.
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Dal mnie ok. Dodatkowo kamera bardzo pomaga+czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Żonie trudniej się parkuje - Rapidem było jej łatwiej, szybciej, ale ogólnie już nie narzeka (inny gabaryt jednak).
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Ogólny wysoki. Gdyby zawieszenie było cichsze byłoby super, a tak jest ok. Autem ogólnie jeździ się bardziej komfortowo niż astrą, jest zwrotne, bardziej elastyczne, fotele ok, bez luksusu, ale biedy nie ma!
~Janusz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Słupki przednie są spore i zasłaniają dużo pola widzenia. Lusterka boczne duże jest dobrze. Szyba tylna malutka, ratują czujniki i kamera.
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Do przodu o na boki bardzo dobre. Jeżeli chodzi o tył i martwe pole bardzo pomocna jest kamera cofania i czujniki martwego pola
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Bez zarzutów. Kamera bardzo pomaga, choć jakość ma słabą. Żona, która nie cierpi dużych aut jeździ bez problemu.
~MS
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
bardzo dobra + wszechobecne kamery i czujniki
~Jarosław
bez zarzutu