Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (495) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 662 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~monte-karlo
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
silnik:gaznik pęknięcie pływaka,pompka paliwowa,aparat zapłonowy styki śniedzieją,uwaga na dokręcanie świec można gwint ukrencić,ogulnie silnik awaryjny
~Sosik
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
No czasem coś się urwie, albo przestanie się kręcić, ale wcześniej pojazd zawsze ostrzega stukaniem, pukaniem, wyciem, piszczeniem tudzież innymi jękami.
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Jedyna usterka przez te wszystkie lata to wymiana skrzyni biegow. Tyle ze wszystko z winy kierowcy czeste \\\"baczkowanie\\\" daje rade trybom 1 biegu
~pawel.oldziejewski@supremis.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
dwa razy siadła skrzynia, raz układ hamulcowy, przeguby, sypie się karoseria, że nie wspomnę o podwoziu, często nie dojeżdżam do celu :)
~Klimek88
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Raz tylko wymieniałem skrzynie biegów, bo jedynka wyskakiwała, a nie chciałem sie bawić w wymiane "choinek", koszt: 2 butelki wódki => to chyba niedrogo ;)
~lukasz
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Linka od ręcznego, okładziny, wymiana uszczelki pod głowicą, uszczelek od drążka stabilizatora, planowanie głowicy - z robocizną 200 zł.
~Kris
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
poważna usterka jeszcze mnie nie dotknęła, chociaż musiałem wymienić rozrusznik bo zbyt często się zawieszał, ale o tym wiedziałem kupując malucha
~A_Bandera_s@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
odpukać w niemalowane .... jeszcze się nie "rozkrowiłem" na drodze ... nawet jak sie zepsuł to po krótkich "negocjacjach" jechał ochoczo dalej ;-)
~SUCHAR
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Problemy z zapłonem, awaria alternatora, prawie zgubiłem tłumik przez samoodkręcające się śruby układu wydechowego, zerwana linka sprzęgła...
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
poważne częsci typu silnik skrzynia biegów i układ kierowniczy elektryka nie psują sie w ogóle - patrząc na przebieg mojego pojazdu jestem zachwycony