Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (495) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 662 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~payo@hoga.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Raz przy ruszaniu na światłach rozleciało się łożysko w alternatorze. Odczekałem aż silnik nieco ostygnie zdjąłem pasek i bez ładowania i wentylatora ( całą oś zablokowało ) dojechałem do najbliższego warsztatu.
~Radek, rh@plusnet.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Boje się tym jeździć bo nie wierzę że dojadę. Ale o dziwo przejechałem w miesiąc 1000 km. (i to bez 1 biegu) i nic nie robiłem choć mam wrażenie że wszystko zaraz padnie (albo już dogorywa wydając niezrozumiałe dźwięki)
~Olo
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
3 razy wymienione końcówki drążków, wymieniona pompa hamulcowa po 30 tys., kłopoty z rozrusznikiem - przyczyna nie do zlokalizowania, uszkodzony fotel kierowcy, naprawiany był jeszcze na gwarancji, po czwartej naprawie dałem spokój
~wii@op.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Jedyna poważna usterką jaka mi sie przytrafiła był brak szczelności pływaczka, który uniemożliwiał sukcesywną jazdę, dodatkowo powodując duże spalanie poprzez dostarczanie dużej ilości paliwa.
~posiadacz małego "f"
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
dwa razy zerwana linka od gazu (przy pomocy sznurka można złagodzić problem), raz zerwana linka sprzęgła (tu sznurek nie pomoże), poza tym absolutnie nic (nie licząc słabego akumulatora)
~keirametz@wp.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Kumpel z linką holowniczą jest niezbędny.Od lutego zeszłego roku wydmuchnęło mi uszczelkę spod głowicy,zdechła skrzynia biegów,dwa razy ścięło zabieraki.Staram sie nie zapuszczać w słabo zaludnione obszary.
~nathaniel777
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
powazne usterki... to tylko raz mi sie zdazylo - 4 bieg nie wchodzil wiec musialem przejechac 13 km na trojce. a mojemu ojcu to pare razy sie zdarzylo cos w silniku na dalekiej trasie.
~Franz Mauer
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Autko powoli pada ale kto się tam tym przejmuje skoro dalej jeżdzi i silnik jeszcze nie wypadł z brzdękiem na ulicę.Z racji tanich cześci kaszlak co pewnien czas przechodzi transplantacje.
~Karol
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
W zasadzie większych usterek nie ma. Jedynie zwykłe zużycie podstawowych elementów jak w każdym innym samochodzie. Za to cena części zamiennych bardzo niska. I większość napraw można wykonać samemu!!
Dziennik kosztów dla Fiat 126p "Maluch"
~wlaa@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
nigdy mi nie nawalił na trasie, nigdy się nie rozkraczył tak że trzeba było holować, ale każdą trsę powyżej 600 km zawsze musi odchorować ale mimo to nie jest źle, nawet zimą odpala mi od jednego kopa!