Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (495) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 662 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik fiacika
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
ten model akutat wykazuje większe zapotrzebowanie na nowe częsci, poprzedni z 1984 był mniej zachłanny i mniej go korozja brała, progi były zupełnie zdrowe, a w obecnym juz nie:/
~TobiARtS
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
coś w skrzyni poszlo,potem w glowicy cos,kolumne kierownicza tez trzeba bylo wymienic.teraz chyba silnik bedzie trzeba robic albo wymienic,bo grzeje sie i traci moc.
~Pilon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Hmm zdazaja sie. A i ostrzegam, nie warto sie pakowac w prawdziwy remont silnika w maluchu... koszty jak wyzej pisalem sa zabojcze. Od razu lepiej szukac uzywanego silnika.
~ninawiel@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
raz zatrzymałam się nim na autobusie. Autobus trzeba było malować a fiacikowi wymienić cały przód. Razem z kosztem malowania autobusu zmieściłam się w 1.500 zł.
~Shances shances@op.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Czesto pada: SKRZYNIA (ok 140zl + wymiana), uszczelka pod glowica (wyiana 140zl, lub kilka godzinek roboty), zbieznosc kol przednich (naprawa 50zl)..................wiele inych ! :)
~wyrwikufel@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Silnik i skrzynia biegów jeszcze bez naprawy głównej. Najpoważniejszą usterką jaka mi się przytrafiła na trasie to pęknięty wężyk odprowadzający nadmiar paliwa z gażnika do baku.
~FFFFFFF
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Fabryczne wady lakiernicze wewnątrz samochodu ( FIAT NIE UZNAŁ ROSZCZEŃ ) dało się zdrapać paznokciem wierzchnią warstę lakieru. Po jakimś czasie lakier stwardniał
~MJ
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Zadnych usterek, jezdzi sie bezawaryjnie. Zawsze pali czy to zminy czy cieply. Warto miec mocny akumulator, bo w zimie czasem trzeba troche dluzej krecic rozrusznikiem.
~ZdanoG6
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Nie było jeszcze tak owej od zakupu(3 lata). Jedynie mogę narzekać na łożysko sprzęgła, ale to normal. Dobrze zadbany SIĘ NIE PSUJE !!!!!
~mar
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
stanął z przyczyn technicznych raz, przez zużyty przegub, nowy kosztował 20zł i chwile roboty. niestety to elegant i rdzewiał jak po**bany.