Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (495) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 662 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MasterS
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
po 3 latach bezawaryjnej jazdy wypadł króciec dopływu paliwa z gaźnika... było pełno dymu i stresu... to pierwsze unieruchomienie mojego fiacika na trasie... na szczęście dało się naprawić plastrem i kawałkiem drutu i dojechaliśmy do domu :)
~Max
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
W starszych typach lepiej dbać o okresowe dokręcenie głowicy silnika. W elegantach tego problemu nie ma. Poważne usterki - w zimie siadłą pompa hamulcowa, zablokowało koła i auto na lawetę. Poza tym wyjątkiem, to zawsze udawało mi się jakoś dojechać do domu.
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
powinno być zawodność... zawodzi w najmiej oczekiwanym momencie, naprawia sie go rówie szybko, sprzęt specjalistyczny: młotek i majzel i maluch mknie dalej... (poważnie młotek to podstawa, bez niego nie wyjeżdzam z domu, nieraz uratował mi dupsko)
~ricki
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
no czasem cos sie zdarza ale zawsze przedtem mozna wyczuc obiawy ze cos sie ma zepsuc powaznego. Takze nie zdarzylo mi sie wczesniej zeby autko mi klekło na drodze zawsze mialem czas zeby sie umowic z mechanikiem aby zagladnaol do niego co nawala.
~Daniel
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
W tym samochodzie nie było "poważnych usterek' bo wszystko mógł naprawić jakiś wujek lub kolega. Wydaje mi się, że taniej można było wymienić skrzynie biegów w maluchu niż wymienić żarówkę np. w renault MODUS :D
~kamil by wyrzysk
Hatchback 3d 0.6 23KM 17kW
tu nie było ich tak wiele jak tych drobnych. Często w trasie odmawiał pracy z powodu zapłonu (platynki, przewody). Zrywane przeguby, wszelkie linki, a to łożysko koła się zluzowało, jednym słowem urok maluszka.
~maluchRider(tm)
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Co ok. 5000 km regulacja zapłonu obowiązkowa (inaczej czeka Was spacer/holowanie/zniszczenie własnoręczne/złomowanie) Luzy na kierownicy. Wyskakuje jedynka i wsteczny. Pęka linka od ręcznego, palą się przekaźniki...
~gregor_bs
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Raz mi brakło paliwa, w połączeniu z awarią ręcznego i zatrzymaniu się na środku skrzyżowania (droga szybkiego ruchu) uniemożliwiając mi tym samym zepchnięcie auta na pobocze, można sie tylko domyślać jaki byl efekt końcowy :)))
~talibanek@op.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
pierwsza usterka dzien po kupnie to pekniety lizak, jakies 2 dni puzniej niechcial mi z parkingu odpalic jak mialem jechac do domu, remont silnika trfal 3 dni! w dalszym czasie byl jeszcze gaznik, elektro magnes i pARE INNYCH
~rademenes23
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
musialem zrobic remont po 100 tys, wymienic skrzynie biegow, 2x przeguby, zregenerowac alternator, aparat zaplonowy, pompe paliwa, wahacze tylne, resor przedni. Poza tym jak w kazdym - wymiana akumulatora, hamulcow