Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (136)

3,5
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto jest przeciętne i takią notę też wystawiam, poza tym że jest bardzo ładne (przynajmniej moje) to jakościowo na kolana nie powala a szkoda bo to naprawde fajne auto. Być może inne egzemplarze są lepszej jakości ale mój miał 2 dość poważne kolizje, ma spory przebieg i raczej nie było dobrze serwisowane więc to i tak chyba niezły wynik. Rekompensuje to komfortem jazdy, bo przyjemność jest naprawdę duża, lepsza niż w golfach, i innych autach...
4,1
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Ładny samochód, przestronny i zrywny. Jakby to jeszcze nie był FIAT tylko np. Opel to byłby to najpopularniejszy samochód w Polsce.
~Fox
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo ładny, dynamiczny i w pełni satysfakcjonujący samochód. Świetnie się go prowadzi, jest dużo miejsca i naprawdę dynamicznie przyspiesza (proszę tu tylko wszystkich którzy piszą że pomimo iż mają silnik 1,2 i 80 koni to ten słabo im się zbiera. CO WY LUDZIE SOBIE WYOBRAŻACIE? To jest tylko 1,2 litra i to się nie będzie zbierało. Jak ktoś się spodziewał rewelacji to niech nie oszczędza na OC. Ja mam 1,6 16V i jestem zadowolony. Tankuje 11...
~Fiat BRAVA 1,6 16V SX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Dobry samochód. Szybki, zwinny, bardzo przestronny i ładny. Jak ktoś go kupi to go pokocha tak jak ja i naprawdę będzie bardzo szczęśliwy z trafnego wyboru.
~seba_seba@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wsumie to bez takich dużych kosztów napraw to Brava oceniam na +4. Jest wygodna, w miare cicha, świetnie się prowadzi, całkiem nie zła linia i ma nawet duże kopyto. Za ta cenę to jest to w sam raz samochód dla 4-ro osobowej rodzinki. (osobiście polecam)
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Świetny samochód i nieźle wyposażony już nie wspominając o cenie. Troszeczkę boli że to FIAT ale jak się chce BMW to z portfelem sąsiada do salonu trzeba chodzić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo za 21.000 zł mam spory samochód, który się extra prowadzi jest ładny w środku i na parkingu nie trzeba się za niego wstydzić.
~Kocham BRAVE
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Niema co zachwalać. Jak ktoś będzie chciał to kupi. Ja auto nabyłem właściwie spontanicznie ale nadal je kocham i z każdym dniem coraz bardziej cenię (szczególnie jak się przejadę innym samochodem)
~sz.a@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Ogólnie oceniam BRAVE na 4 nie jest może to samochód marzeń ale da się tym fajnie jeżdzić . Za taką kasę trudno coś sensownego kupić . Autko dynamiczne ,przestronne , fajnie wygląda ,mało awaryjne .
~BRAVAmaniak
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Polecam i to szczerze. Świetny samochód. Spory, naprawdę zrywny i szybki a do tego ładny (ale to oczywiście kwestia gustu)
3,2
~stefan84
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jakis demon to nie jest, ale jak na Polskie drogi dynamiczniejszego auta... lepiej nie mieć =) (Silnik)