Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (53) - Ergonomia

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seba_seba@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wykończenia są całkiem niezłe, na deske rozdzielczą i kokpit też nie można narzekać. Całkiem przytulne,cieplutkie i przestrzenne autko dla małej rodzinki no a dla młodych lubiących się bawić z dziewczyną na przednich i tylnych siedzeniach też jest sporo miejsca (gwarantuje bo sam już nie raz próbowałem) do bagażnika też sporo wejdzie.
~Rademal
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Ergonomia BDB, denerwować mogą hałasujące "cypki" w drzwiach, oparcie kanapy na prętach mocujących. Jeśli ktoś bedzie miał z tym problem to wystarczy owinąć taśmą izolacyjną prety od kanapy i nieprzyjemne hałąsy znikną. Brakuje uchwytów na napoje. 2 razy fanta wylądowała pod nogami...
~Fox
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
O czym mowa? Wystarczy ustawić przedni fotel w miejscu gdzie ono i tak spełnia nasze potrzeby ponad normę a i tak okazuje się że z tyłu nikt tego nie zauważy. W środku jest jak w VAN-ie. Bez żartu, jest naprawdę przestronnie i konkurencja w wyższych klasach na pewno niema lepiej.
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Zresztą, o czym tu gadać? W tej wersji to co może nie być w zasięgu ręki? Radio i włącznik dmuchawy? Tu niema komputerów pokładowych ani nawigacji satelitarnej, tak więc nikt na pewno się nie pogubi.
~KAROLCIA245@WP.PL
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
miałem wiele aut tej klasy ale żaden niebył tak wygodny i przestronny z przodu jak i tyłu jadąc do włoch 1400km ja i pasażerowie zero zmęczenia i jeszcze bagażnik jeden z większych w tej klasie aut
~Kocham BRAVE
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Praktycznie bez zarzutów. Jedyne co to tylko kierownica mogła by mieć większy zakres regulacji i czasem brakuje trochę dzielonej tylnej kanapy (ale dzieloną kanapę mogłem sobie zamówić i nie psioczyłbym teraz)
~GicuPL
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Fotel i miejsce za kólkiem jak i sama kierownica jest bardzo dobrze zaaranżowana. Regulowana kierownica także sporo ułatwia podczas komfortowej już i tak jazdy.
~Fiat BRAVA 1,6 16V SX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Tylko to radio. Ładnie wkomponowane ale takie badziewiaste że pożal się Boże, mogli już nie robić tej łaski i zostawić zwykłą wnękę.
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Przestronnie wnętrze i jak na fiata to całkiem nieźle wykończone. Wszystko jest pod ręką i całkiem nieźle rozmieszczone. Dziwna jest tylko ta sprawa ze spryskiwaczem szyb.
~przecież to nieobowiązkowe
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
duże wnętrze,niezła jakość materiałow tapicerskich,za krótkie siedziska siedzeń przednich,generalnie dużo miejsca wewnątrz jak na klasę C