Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 (94) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo80
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
oplowska skrzynka działa u mnie rewelacyjnie biegi ładnie wpadają na swoje miejsce zero haczeń i jakichkolwiek problemów z właczaniem jakiegokolwiek biegu ,jedynka nie istnieje piątka i szóstka baaaaardzo długie na szóstce przyspiesza tak samo jak na 4
~uki
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Totalne nieporozumienie. Całkowicie przekreśla to auto. Od kiedy wyjechałem nowym autem z salonu nie wchodzi jedynka, reszta biegów wchodzi jak zechce. Serwisy bezradnie rozkładają ręce - \"ten typ tak ma\". Kompletne dno, pozbyłem się auta z ulgą.
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Skrzynie nie należy do najprecyzyjniejszych. Do tego wadliwe łożyska w oplowskiej skrzyni. U mnie zaczęły dawać się we znaki na 5 i 6 biegu przy przebiegu 40tys km po 3 latach.. Po naprawie w ASO wszystko było ok.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Generalnie jest ok, ale czasem miałem problem z wrzuceniem jedynki. Wymieniłem olej i problem pozostał. Na minus też ponoć często psujące się łożysko, które w moim fiacie też dawało o sobie znać pod koniec.
~Arturdg1bk
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Bardzo dobra, biegi wchodzą miękko i precyzyjnie. Skrzynia zestrojona raczej sportowo. Bardzo ostra, krótka \"jedynka\". Szósty bieg niezwykle przydatny, bez problemu ciągnie od 70 km/h.
~nuovabravo.blox.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Wszystko działa ok, skoki lewarka mogłyby by krótsze, ale jakoś to nie przeszkadza. Minus dla biegu nr 6, przy 120km/h ma około 3tys obrotów mogłoby być niżej, ale już np przy 190km/h ma 4,5tys obrotów.
~Darek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Straszą niektórzy ze skrzynia od Opla kiepska, ale dla mnie jest bardzo dobrze. Jedynka czasem haczy, reszta super. Bardzo elastyczna, wyprzedzanie na 6 nie stanowi problemu.
~mariusz95r
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jedynkę czasami ciężko wbić , ale podoba mi się że ma bardzo długie przełożenia i cicho pracuje. Duży plus za 6 bieg , przy prędkości 125 km/h spalanie jest malutkie.
~normalny użytkownik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Skrzynia rewelacyjna biegi wchodzą płynnie i delikatnie lekkie haczenie dodaje jedynie smaczku tzn jest takie jak powinno być nie za małe nie za duże i świadczy o wrzuceniu biegu!
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
8,4
9,4
~Janek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Skrzynia biegów działa poprawnie, trudno mieć zastrzeżenia do tego podzespołu. Jednak porównanie z działaniem skrzyni biegów np. w Octavii, Golfie daje do myślenia, że może być lepiej.
Fiat Bravo II Hatchback 5d