Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 (101) - Silnik

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzióbel
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Na temat silnika 1.4 T jet 120KM napisano już chyba wszystko. Silnik bardzo elastyczny. Daje poczucie zapasu momentu obr. pod maską podczas wyprzedzania. Z takim silnikiem nie da się jeździć ekonomicznie :)
~klimek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
autko ma niesamowite przyspieszenie i w normalnej jezdzie (nie wyścigowej) daje sobie rade znakomicie - przy wyprzedaniu zawsze dysponuje duzym zapasem mocy gotowym dodac tej rakiecie povera:))
~Wroniasty
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
To chyba najmocniejsza strona tego samochodu, jestem po przeglądzie, wymianie oleju itd. silnik pracuje bajecznie, ochoczo wkręca się na obroty, dobrze reaguje na wciśniecie pedału przyspieszenia.
~slawo09
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Silnik cichy - i to nawet bardzo - , po właczeniu sie sprężarki rwie do przodu jak pogan. Wyprzedzanie przy tym silniku to czysta przyjemnosc (te zapedy hamuje troche spalanie, ale to bez znaczenia).
~MG
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jak dla mnie 120 KM w zupełności wystarcza. Silnik dzięki turbinie ładnie przyśpiesza nawet z niskich obrotów. Na zimno chodzi dość głośno i klekocze jakby to był diesel, ale w środku nic nie słychać.
~www.tom.pl@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
PRZEDEWSZYSTKIM CICHY I CO WAŻNE RADZI SOBIE Z TYM AUTKIEM . MOC W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZAJACA .BRAT MA 90 KONNE BRAVO JEZDZIŁEM NIEMA JUZ TYCH EMOCI CO Z TURBINKĄ.POLECAM 120KM LUB 150KM .
~jlewando2@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
dobrze wyciszony, bez żadnych drgań i wibracji, bardzo dobre osiągi na poszczególnych biegach - wysoki bieg, a niskie obroty, no i przyspieszenie, zdziwiłem się jak szybko osiąga 200 km/h
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Świetny silnik, zero problemów, bezobsługowy. Do tego całkiem nieźle brzmi jak na 1.4 :) Tylko spalanie mogłoby być lepsze.. no ale nie można mieć wszystkiego ;)
~rado1234
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Przez pierwszy rok uzytkowania żadnych niespodzianek. Żwawy powyżej 2,000 obrótów, przyspiesza bardzo przyzwoicie. Jedyna wadą (dla innych zaletą) jest zbyt liniowe oddawanie mocy.
~merkuryc
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Silnik cichy i elastyczny. Na 6 biegu płynnie przyśpiesza nawet z prędkości 60-70 km/h. Dość dynamiczny. Kto lubi spokojną pracę z możliwością przyśpieszenia to polecam.
Fiat Bravo II Hatchback 5d