Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gato
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Mogło by być lepsze ale nie ma co narzekać. Niestety zmuszony bylem do wymiany przedniej szyby (poprzednia strasznie była porysowana co ciekawe od wycieraczek) i z oszczędności wybrałem zamiennik bez dodatkowego wyciszenia w stosunku do oryginału ale za to 1/4 ceny
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Do 140 km/h jest o.k., potem zaczyna się robić wyraźnie głośno. Jak dla mnie o.k., z rodziną i tak szybciej nie jeżdżę. Kilka osób pytało się mnie czy to diesel, więc jest cicho :) Na zimnym trochę słychać terkotanie, potem nie.
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jadąc naprawdę nie słychać co pracuje.Przyjemny odgłos silnika.Jestem miło zaskoczony.Przyjemnie słucha się dobrej muzyczki. W październiku bez zmian wszystko ok. Styczeń 2011 nic się nie zmieniło
~Odkrywca Fiata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Mogło by byc lepiej. Ale jak na dieselka to jest bardzo przyzwoicie. Przy niższych prędkościach (do 120) jest cichutko. Potem trochę szumi, ale nie silnik tylko opływające powietrze.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Silnika prawie w ogóle nie słychać, lecz szum powietrza przy prędkościach powyżej 90km trochę przeszkadza. Czasem mam wrażenie, że okna z tyłu są niedomknięte, ale są!
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Diesel klasy kompakt - naprawdę nie ma powodów do narzekania. Wg mnie absolutnie akceptowalnie. Na autostradzie sporo daje szósty bieg.
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak diesel. Diesel Klekocze, jest głośniejszy od benzyny. Tu jednak jest bardzo dobrze. Do ideału jednak trochę jeszcze brakuje. Stąd 4.
~radeklapka
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie. Silnik słychać tylko gdy jest zimny. W czasie jazdy z prędkością rzędu 150-170 km/h słychać opór powietrza...
~maciek78
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
tu tylko dobrze u mnie nie zawsze ale sa takie dni że coś skrzypi masakra ale jak jest ten dobry dzień to naprawde jest super:)))
~Marek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Do ok 90-100 km/h OK Powyżej 100 km/h przeciętnie. Opony 17" letnie oczywiście głośniejsze od 15" zimówek.
Fiat Bravo II Hatchback 5d