Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (27) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony moim pierwszym fiacikiem. Miałem ostatnio C4 z silnikiem 16HDI ale ten silnik to zupełnie inna bajka. Silnik rewelka, jak do tej pory przynajmniej, bardzo pozytywne zaskoczenia w stosunku do wyobrażeń o fiacie
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik bardzo dynamiczny, świetna elastyczność, przy tym bardzo wysoka kultura pracy, autko przy nim dostaje kopa. Porównując do diesla Golfa V (moje poprzednie autko), to silnik Fiata zdecydowanie lepszy
~dominik k.
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik to duża zaleta tego samochodu. Mimo, że stosunkowo głośny(szczególnie kiedy jest zimny) to samochód jest bardzo elastyczny i od 1500 obrotów zbiera się bardzo przyzwoicie.
~michancia
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Tak jak wcześniej pisałem najmocniejszy punkt tego auta ,jest dynamiczny oszczędny i niezawodny,jak narazie odporny na nasze paliwa(leję\" najtańsze paliwo\"zazwyczaj w Orlenie).
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Jazda miejska to ok 10% przebiegu - silnik bardzo żwawy a przy tym oszczędny w trasie (drogi krajowe ok.5l, autostrada przepisowo ok 6.)
~Kacper
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo elastyczny i dynamiczny silnik. W tym miejscu zrobił chyba największy skok technologiczny teraz mają jednego z lepszych diesli na rynku.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
bardzo fajny, żwawy silnik, z dobrą kulturą pracy i wystarczającą mocą. Oszczędny przy spokojnej jeżdzie ale od 120 już dobrze pije
~max
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
silnik super wkreca sie na obroty , ciagnie od 1500 obr. , na czwartym biegu jechałem juz 160 a ma ich 6 :)
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Silniki 1.9 120KM wysiadają do 1.6 120KM, elastyczny, ekonomiczny i 210 km/h pójdzie na autostradzie
~MARCIN
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
TAKA MAŁA POJEMNOŚĆ A 300 NM CZAPKI Z GŁÓW,TEN SAMOCHODZIK RWIE DO PRZODU IM SZYBCIEJ TYM CISZEJ
Fiat Bravo II Hatchback 5d