Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbi
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Kierowca więcej nie potrzebuje, ma tyle co w samochodach wyższej klasy. Z tyłu jest wystarczająco dużo miejsca, nawet dla wysokich osób. Przy 3 pasażerach z tyłu w środku na dalekich trasach raczej powinno jechać dziecko lub drobniejsza osoba dorosła. Najbardziej przeszkadzają dorosłej osobie siedzącej w środku prowadnice przednich siedzeń
~rekinfranka
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Jak na takie gabaryty auta w środku mało miejsca zwłaszcza z tyłu gdzie jest po prostu ciasno - mało miejsca na nogi Mama , tata i z tyłu dziecko z kanapowym pieskiem i nic więcej Trzy osoby z tyły to jazda w konserwie - zdecydowany MINUS
~Herman
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Dla kierowcy - super , dla pasażera , mało miejsca nieco na nogi przez krzywiznę deski rozdzielczej ( wygrała stylistyka ...) Z tyłu dla wysokich słabiutko . Zdecydowanie za mało miejsca na nogi . Za to bardzo duży jak na auto z tego segmentu bagażnik
~kuki
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
fotele twarde , ale po dłuższej trasie nie bolą plecy . z tyłu malło miejsca ( w stilo bylo wiecej ,moze dlatego ze mialem przesuwana kanape ,cofnieta do konca)na szczescie ja z tyłu nie jeżdzę ..
~Thermano
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Z przodu jest ok . Z tyłu szeroko , ale za mało miejsca na kolana i stopy . Przestrzeń z tyłu odstaje od standardu tej klasy - ale z tyłu mam niskich pasażerów , więc problemu nie ma :-)
~mm
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Z tyłu nie jeżdżę więc nie mogę za siebie mówić, ale Ci z którym jeździłem nie narzekali na brak miejsca z tyłu. Z przodu jest bardzo dobrze. Jak dla mnie może nawet zbyt wiele tego miejsca.
~wowo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
dla kierowcy jest ok. w sam raz. czuje sie, ze auto nas ´otacza´. pasazer moglby miec wiecej miejsca przed soba jest na to miejsce ale profil deski rozdzielczej jest niestety jaki jest.
~Marcin
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu jak i dla pasażerów. Poprzednio miałem Seata Leon 1M to w Bravo jest o wiele więcej miejsca z tyłu. Bagażnik jeden z największych w hatchback. 400L.
~sim
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Niestety poprzednik był wyraźnie większy stilo, Peugeut 307, 308. megane są większe... :( wnętze płaci za ładną sylwetkę ograniczonym miejscem. Nie jest źle ale van to to nie jest.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
6,9
~karoll
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
przestrzeń z przodu do komfort przez duże K z tyłu to inna bajka, i o ile nie ładują się do tyłu 180-190 cm osoby to wszystko jest ok. - 1pkt za mało miejsca z tyłu
Fiat Bravo II Hatchback 5d