Lista ocen Fiat Bravo II (447) - Całokształt

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~renardos@vp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mimo kilku \"ale\" auto bardzo udane. W porównaniu z Fordem Mondeo nie ma się wrażenia przesiadki na samochód niższej klasy a i Mondeo MK III mogłoby kilku rzeczy pozazdrościć. Frajda z jazdy jest bezdyskusyjna. Gdybym mógł wybrać jeszcze raz wziąłbym z silnikiem 1,9 155KM. Według mnie warto dołożyć te kilka złotych i mieć auto bardziej usportowione w naturze a nie tylko w makijażu.
~grzegorz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przecietne, średnie spalanie 6.0l, zawieszenie wręcz idealne, faktycznie jest trochę za niski więc trzeba uważać.... Co do linii samochodu - ciesząca oko, przód troszkę jakby z Ferrari 456. Dobrej jakości materiały i naprawdę solidnie wszystko spasowane, fotele wygodne lecz troszkę za krótkie siedziska, tyle ze ja mierzę 190cm (dlaczego nie biorą przykładu z Alfy) Hamulce bardzo skuteczne. Polecam!
~alonso
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
SUPER AUTO, LUDZIE OGLADAJA SIE NA ULICACH I PODCHODZA PYTAC SIE CZY TO NA PEWNO FIAT. WZBUDZA ZAINTERESOWANIE. CZARNY KOLOR + PRZYCIEMNIANE SZYBY Z DUZA ILOSCIA CHROMOWYCH DODATKOW, 17´´ ALU NA NISKIM PROFILU NAPRAWDE ROBIA WRAZENIE. DO TEGO 150KM W DIESLU - NIE TRZEBA NIC WIECEJ. NIE ZALUJE ZADNEJ ZLOTOWKI WYDANEJ NA TO AUTO ANI ZADNEJ DOPLACONEJ DO MOCNIEJSZEGO SILNIKA
~arek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Samochód z zewnątrz oraz wewnątrz ładny i dobrze wykonany. Wizualnie i jakością wykonania przewyższa nawet niektóre współczesne nowe samochody. Bardzo dobre prowadzenie. Tymi rzeczami kusi do zakupu. Niestety po kilku miesiącach używania zaczęło pojawiać się coraz więcej wad, które dyskwalifikują ten samochód. Więcej w szczegółach recenzji, żeby nie powtarzać
~Odkrywca Fiata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Auto kupiłem nowe w salonie. Powód zakupu - bardzo spodobał się mojej żonie. Po przeanalizowaniu sprawy postanowiłem zaryzykować. Silniki FIAT robi dobre, a reszta "wyjdzie w praniu". I napisze tak - nie żałuję żadnej złotówki wydanej na to autko. Jest zaj ... . Skończyło się tak, że moja żona jeździ czym innym a Bravką jeżdżę ja. I ciągle mam przyjemność z jazdy.
~norbi
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak wstepnie opisalem po 37000km przebiegu prawdopodobnie uszkodzona glowica silnika.Awaria nastapila 8dni po uplywie terminu gwarancji w aso nie uznaje tego jako wady fabrycznej tj. ja musze zaplacic za naprawe.Osobiscie wyglada mi to na wielki przekret ze strony Fiata.Nikt nie napisal w instrukcji obslugi ze Bravo morzna urzytkowac w temperaturach do -10C
~jacek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
polecam ten samochod kazdemu kto chce miec inny samochod niz pieciu sasiadow w okolicy.wygada super nawet dzis.polecam pakiet sport,lepsza tapicerka,spoilery skorzane dodatki daja optycznie i dotykowe zadowolenie.Do dzis samochod tani w utrzymaniu mimo 140 tys km naliczniku.Wciaz ma orginalne sprzeglo,dwumas,tlumnik a nawet tarcze i klocki,tego chyba nikt nie przebije.
~Maciek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Kupiłem Bravo za naprawdę dobrą cenę i nie żałuje tego wyboru. Wcześniej oglądałem różne modele ale za taka cenę (46 tys. zł) nigdzie nie byłem w stanie znaleźć auta tej klasy z takim wyposażeniem i z silnikiem wysokoprężnym. Jak na razie auto spisuje się doskonale, oczywiście do drobnych detali można się przyczepić ale zdecydowanie więcej jest pozytywów niż negartywów.
~~matica
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Silnik 150KM sprawdza się w dynamicznej jeździe, spalanie rzędu 11l/100lm (jazda miejska), dobre nagłośnienie (fabryczny subwoofer daje przyjemne basy). Samochód dobry na codzień po mieście. Samochód łatwo się prowadzi, w miarę twarde zawieszenie (dobre dla osób z chorobą lokomocyjną), rewelacyjny system głośnomówiący Blue&Me, ograniczona funkcjonalność nawiacji piktogramowej
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~Seweryn
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Samochód stylistycznie bardzo fajny , przyjemny w prowadzeniu no i osiągi przy silniku t-jet 150KM zadowalające. Wnętrze ma w sobie to coś nie jest takie proste i pozbawione polotu jak fordy, czy VW poprostu pomimo że samochód miałem prawie 5 lat i zrobiłem 100,tys km dalej można zawiesić wzrok na desce i czuć się przyjemnie w środku.