Lista ocen Fiat Bravo II (447) - Całokształt

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Dziwi mnie polityka fiata, zrezygnowali z produkcji auta które naprawdę jest mało awaryjne i całkiem ładne. Mój model nie zawiódł mnie od początku kupna w 2007 rplu i chwalę sobie jego niezawodność. Owszem jest kilka mankamentów które są denerwujące ale ogólna ocena jest bardzo dobra.
~zdegustowany
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Uważam Fiata Bravo za jedną z najlepszych - jeśli nie najlepszą biorąc pod uwagę koszty utrzymania - propozycję na rynku używanych kompaktów. Bardzo dobre silniki, dobre zabezpieczenie antykorozyjne, tanie części, nieskomplikowane zawieszenie które jest tanie w naprawach, nie kradną go - tanie ubezpieczenie.
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Nie wiem dlaczego musze wybrac skrzynie automatyczna a nie moge manualnej? Anyway... Pomimo upływu tylu lat od premiery to auto wciąż jest ładne, zwłaszcza w pakiecie Sport.. od wnętrza po stylistyke nadwozia. W 2008 roku nie było ładniejszego kompaktu w sprzedaży i stąd też decyzja o jego zakupie.
~Piotr z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Wygodne, ładnie wyglądające, komfortowe, niezawodne auto kompatkowe. Za tę cenę nic lepszego się nie znajdzie. Ja kupiłem 2latka o przebiegu 50 000 km, bardzo dobrze wyposażonego za 40 tyś PLN. Cena zawierała nowy zestaw opon letnich oraz wysokiej jakości hak holowniczy. Auto kupione w komisie ASO.
~Janusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Fatalna jakość montażu auta, Fiat przez 100 lat nie może opanować sztuki jakości montażu i wykonania. Szerokości szczelin pasowania poszczególnych elementów auta, wykończenie w zakamarkach, jakość tworzyw, itd., itp. to ciągłe problemy dotyczące pojazdów tego producenta w tym i Fiata Bravo.
~jacek g brodnica
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Brawo które zobaczyłe w salonie identyczne jak w reklamnie , ciemna czerwień , alofelgi 17 ,tapicerka czerwono czarna ogólnie wersja sport zauroczyła mnie i 15 000 km jak narazie uważam że autko jest super .Wygląd, z gazem ekonomiczne ,wnętrze wersja sport polecam biegi jedyny minusik ale idzie przywyknąć
~Piotr
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo ładne, dynamiczne i ekonomiczne auto.Jest jeszcze ładniejsze w środku niż na zewnątrz.Byłem niesamowicie zaskoczony użytymi materiałami wykończeniowymi.Co prawda posiadam pakiet sport(materiały lepsze i żywsza kolorystyka oraz 17\"felgi)nawet niższe wersje i tak mają materiały lepsze od konkurencji.
~myram
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Ogólnie jest to boskie autko, robi wrażenie w kolorze czerwonym Marenello i na pięknych alusach 17\". Opony o szerokości 225 powodują, że golfiarze czują respekt przed marnym fiacikiem. W tym aucie mimo wad, których jest niewiele można się zakochać co powoduje, że są one niezauważalne.
~MG
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru:) Trochę nie rozumie ludzi kupujących dużo droższe Golfy, Focusy czy Astry jeżeli za mniejsze pieniądze można mieć samochód ze świetnym wyposażeniem, dynamicznym silnikiem i super wyglądem (mój jest czarny z pakietem sport - po prostu bomba). Polecam to auto!
~pelipek@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
daje 5 z małym minusikiem za w/w problemy. Generalnie jestem bardzo zadowlony, jeździ się świetnie no i wygląda prześlicznie w wersji sport, kolor Maranello na ciemnych felgach :) Czasem sam stoję i na niego patrze jaki jest ladny ;) Problem w tym, że zamaist dziewczyn oglądają sie za nim głownie faceci ;)