Lista ocen Fiat Bravo II (447) - Całokształt

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czak Ptak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Samochód z segmentu C, duże, wygodne auto, dobre dla rodziny - duży bagażnik i dużo miejsca z tyłu, jak i młodych osób, które nie chcą wydawać nie wiadomo ile, mogą sobie pozwolić na auto z mocą powyżej 100 KM, tanie w utrzymaniu i eksploatacji i jeszcze świeżo wyglądające pomimo tych 12 lat. Polecam szczególnie z pakietem Sport.
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Auto naprawdę świetne, ma oczywiście kilka minusów, ale to chyba jak każdy samochód. Nie należy bać się Fiatów, zaryzykowałem zakup używanego Bravo (mimo obiegowej opinii oraz poradom znajomych) i absolutnie tego nie żałuję. Auto oszczędne, usterek brak, cena na rynku używanych niższa niż konkurencji w tym segmencie.
~Piotr
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
mam go od nowości ponad 10 lat i jebaniec nie chce się popsuć, jedyny problem jaki sie pojawil od kilku miesięcy to rdza podwozia ale to właściwie nalot rdzy wiec jak sie go zdrapie i zakonserwuje to sukinsyn jeszcze bedzie mi służył długie lata. Te silniki to ostatnie normalne niezniszczalne motory, takich się już nie produkuje.
~Bravo !
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 90KM 66kW
Najwspanialszy i najbardziej niezawodny samochód jaki kiedykolwiek miałem. Najładniejszy na parkingu, nic się nigdy nie popsuło. Nie umiem od niego odejść, by się nie obejrzeć jakie mam ładne autko, a do tego zapomniałem gdzie są w moim mieście mechanicy i to jest cudowne doświadczenie, którego życzę każdemu.
~DeuS
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Najlepszy kompromis. Samochód ekonomiczny, ale dynamiczny. Bardzo chętnie rusza spod świateł, nie ma strachu przed wyprzedzeniem innych samochodów. Jeżdżąc w dłuższe trasy nie odczuwam zmęczenia, pozycja za kierownicą jest zaskakująco wygodna. Jeśli nie musisz mieć "niemca" to bierz Bravurę bez zastanowienia.
~Olo
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto warte uwagi ale raczej dla miłośników marki z zasobnymi portfelami. Światła świeczki w porównaniu np do Punto Classic FL . Z tyłu miejsca brakuje dla faceta 185cm i 80 kg wagi. Tragedia.Widoczność z tyłu tragedia , na czuja parkowanie i na lusterka. Najbardziej brakuje mi dobrych świateł. Hamulce brzytwa.
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Miłe zaskoczenie, absolutnie nie żałuję, dla mnie rewelacja, zestawienie wyposażenia, silnika z jego dynamiką i oszczędnością, cenami części, komfortem, jakością wykonania - versus cena zakupu samochodu z 2giej ręki - nie do pobicia! Wersja Sport posiada piękne wnętrze i dodatki karoserii dodające tego czegoś w samochodzie.
~Siem
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Za taką cenę nie ma nic lepszego. Oglądałem Focusy II, Fiesty VII, Astry III, Octawie II. Nie ma się co zastanawiać, konkurencja daleko w tyle w tym przedziale cenowym. Komfort, jakość wykończenia, osiągi i przede wszystkim WYGLĄD sprawiają, że wyboru innego auta będzie się żałować za każdym razem gdy będzie nas mijać nowe Bravo.
~hitch5
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jak za tą cenę świetne auto. Bravo służy do jazdy po mieście i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Nie bez znaczenia jest piękna moim zdaniem stylistyka samochodu. Mam na co dzień porównanie z zdecydowanie droższymi samochodami i oczywiście bravo jest gorsze, ale po raz kolejny powtarzam, że jak za tą cenę jest super.
~worry_stone
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
ta nazwa lakieru "nero provocatore" jest piekny w środku piekny na zewnątrz zawieszenie sportowe dynamiczny silnik kolorystyka mnóstwo detali które nadają smaczek, włosi są mistrzami designu, dla mnie piekna ostra kobieta z temperamentem mam nadzieje że odwzajemni mi moją miłość jedyny minus że sporo ich jeździ mnie to wkurza