Lista ocen Fiat Bravo II (447) - Całokształt

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
prawie 400 tyś. km. i w sumie to oprócz kilku drobiazgów nic temu autu nie dolega, dlatego mimo że rozglądam się za zakupem nowego auta, autentycznie boję się a właściwie jestem przekonany że na tak trwały egzemplarz jak fiat bravo 2, nie trafie. Świetny silnik, brakuje trochę koni do bardziej dynamicznej jazdy, ale w sumie to nie jest źle.
~Antoni P.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 90KM 66kW
Rewelacja. Przed zakupem wszyscy w rodzinie odradzali bo to Fiat. Teraz po 3 latach ja nie byłem ani razu u mechanika a fani niemieckiej motoryzacji z rodziny ciągle coś grzebią w swoich autach. Prosta konstrukcja, niezłe wykonanie, rewelacyjny stosunek cena do jakości i najważniejsze - nie jesteś jednym z wielu Januszy w niemieckim złomie.
~MG
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Samochód z tym silnikiem porządny i naprawdę udany. Jeżeli ktoś szuka ładne, niezawodne i w miarę wygodne i ekonomiczne auto to Bravo II jest takim właśnie samochodem. Miałem różne auta, ale to jak na razie bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Niskie koszty serwisu i eksploatacji. Przejechałem 70 tys km - z usterek tylko zapchany zawór EGR, po za tym nic ...
~papirusw
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Świetne auto, w porównaniu z bravo I, kia cee'd, czy też Lexusem ct 200h, i kilkoma innymi- przyjemnie miękkie zawieszenie, tania eksploatacja, i co mnie zaskoczyło- długowieczne elementy zawieszenia (dopiero przy~ok. 175000km zmuszona byłam interweniować, ale ceny w serwisie rozsądne). Dobry, rzetelny serwis Reiski w Bydgoszczy- polecam.
~slawek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
5-lat temu zastanawiałem się kupić Fiata czy Hondę Civic w sumie kasa był ta sama lecz po przeczytaniu postów na temat Hondy dziękuję za Fiata choć muszę się przyznać ze wcześniej jeździłem starszymi modelami tych aut i chyba to przeważyło nad decyzja zakupu.Po za tym bardzo podoba mi się zewnątrz i w środku a po przebiegu 150tyś.km prawie tego nie widać.
~bravooo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Świetny samochód. Bardzo bobry silnik 1.4 T-Jet. Dobre osiągi. Bardzo elastyczny. Dobre hamulce. Słaba widoczność do tyłu-wymaga przyzwyczajenia. Świetna pozycja za kierownicą. Świetne fotele-pakiet sport-kierownica skórzana bardzo fajnie leży w dłoniach. Samochód bardzo ładny z zewnątrz jak i wewnątrz. Wyprzedaż rocznika-dobre ceny!!!. MINUS spalanie.
~ZIELEŃ
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak każdy samnochód ma swoje plusy i minusy.Miałem meganke 2 razy do roku nawalały cewki do póki na niemieckie nie zmieniłem. W moim Bravo dziwnie odpala na zimno.przy przebiegu 34000km cięzko powiedzieć. Póki co jest ok. KUPIŁ BYM NASTĘPNY ALE Z MOCNIJSZYM SILNIKIEM I LEPSZEJ WERSJI WYPOSAŻENIA A MAM DYNAMIC wzbogacony o kilka detali.
~FiatG
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Jestem zadowolony z dokonanego wyboru nowego auta. Poprzednio jeździłem również fiatem, a zaczynałem o 126p i Uno. Jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodły. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Dobre wyposażenie, duży bagażnik, przestronne wnętrze. Aktualnie mogę się tylko "przyczepić" do dynamiki silnika, który jest trochę za słaby do ważącego 1200kg auta.
~psycholkiller@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Samochód dopracowany, bardzo ładny, zwłaszcza kokpit. Trochę może przestylizowany (widoczność do tyłu ograniczona), ale może sie podobać. Wkurzające haczenie skrzyni biegów - nie wiedziałem o tym, ale jednak Fiat to Fiat.Jakość materiałów wykończeniowych wysoka. Przestronny bagażnik. No i cena - w przecenie rocznika upust 12 tys PLN.
~jan
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Miałem bravo 11 lat (z roku 1996,). Model nowy, rocznik 2007, kupiłem z uwagi na rewelacyjne warunki kredytowe. Okazuje się jednak, że wszystko inne co może zdecydować o kupnie samochodu, teraz bierze górę nad pierwotną motywacją zakupu tego auta. Ten styl, wygląd, komfort, no i silnik JTD 120 KM. Naprawdę warto:) Zapraszam do klubu bravo. pa