Lista ocen Fiat Bravo II (641)

~godix
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto bez watpienia warte swojej ceny, ma pare niedociagniec, ale ktory samochod ich nie ma? Samochod jest z pewnoscia wart polecenia.
~stigzak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Udany model Fiata. Auto nie jest wybitne, ale suma wszystkich kryteriów powoduje, że jest dobrym autem.
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Ogólnie auto oceniam bardzo wysoko. Fiat Bravo II, to już zupełnie inne auto, niż stare źle kojarzone auta z \"////\" na masce. Zmiana wizerunku fiata, nastąpiła razem ze zmianą jakości na lepsze. Nowe Fiaty, są ładne, nietuzinkowe i bezawaryjne. Z dawnych czasów, pozostały jedynie niskie koszta utrzymania. Auto bezsprzecznie godne polecenia. A jego wady równoważy świetny design, wspaniały silnik i jakość. Także karoserii.
3,6
~prz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
To auto nie jest w rzadnym elemencie wybitne i doskonałe(chociaż niektórym bardzo się podoba). Jego mocnym punktem jest to, że nie ma istotnych wad. Najważniejszą zmianą w stosuku do poprzedników jest jego potwierdzona niezawodność.
3,7
~jacek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
polecam ten samochod kazdemu kto chce miec inny samochod niz pieciu sasiadow w okolicy.wygada super nawet dzis.polecam pakiet sport,lepsza tapicerka,spoilery skorzane dodatki daja optycznie i dotykowe zadowolenie.Do dzis samochod tani w utrzymaniu mimo 140 tys km naliczniku.Wciaz ma orginalne sprzeglo,dwumas,tlumnik a nawet tarcze i klocki,tego chyba nikt nie przebije.
~acik
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Całkiem udana konstrukcja. Elegancka stylistyka nadwozia wyznaczająca nowy kierunek. Jak grzyby po deszczu wyrastają auta bliźniaczo podobne - patrz Opel Astra IV
~normalny użytkownik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Pomimo spalania, słabej widoczności i niewielkich uwag uważam że Fiat zrobił duży postęp! Auto jest całkiem przyzwoite mało awaryjne i sprawia dużą przyjemność z jazdy! Wyposażenie jak na swoją cenę jest rewelacyjne a inne marki mogą tylko pozazdrościć - choć nigdy nie byłem za Fiatem teraz zmieniłam zdanie! Dla niedowiarków proszę w przeglądarkę wpisać FIAT BRAVO AUTO ŚWIAT i poczytać!
~peterz
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Jeśli Fiat Bravo II to tylko w kolorze maranello + pakiet sport czyli tak jak wygląda na folderze. Paleta pozostałych kolorów nie wzbudza już takich emocji. W topowym kolorze i wyposażeniu auto jest przecudowne i pomimo upływu 4 lat nadal jest atrakcyjnym i wyrózniającym sie z tłumu samochodem. Dla normalnych , miejskich użytkowników auto jest w miare tanie w użytkowaniu . Pierwszy przegląd 30 tys. robiłem dopiero po dwóch latach (cena: moje...
2,9
~ZWIERZAK
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z uwagi na cenę pojazdu i wkur...ce szczegóły - wystawiam dwóję.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Auto mimo iż ma już swoje lata, jest po prostu po włosku piękne. Posiada obszerne i wygodne wnętrze z jednym z największych bagażników w klasie (400 l). Silnik trwały, oszczędny i dynamiczny; zawieszenie po 100 tys.km nie stuka, nie dzwoni, nie trzeszczy. Żadnej rdzy, łuszczenia się lakieru, trzeszczenia plastików, napraw, usterek i akcji serwisowych. 10 sek do \"setki\", Vmax 200km/h, spalanie w granicach 5,5 l ON/100 - czy można chcieć...