Lista ocen Fiat Bravo II (641)

4,1
~www.tom.pl@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
PRZEDEWSZYSTKIM CICHY I CO WAŻNE RADZI SOBIE Z TYM AUTKIEM . MOC W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZAJACA .BRAT MA 90 KONNE BRAVO JEZDZIŁEM NIEMA JUZ TYCH EMOCI CO Z TURBINKĄ.POLECAM 120KM LUB 150KM . (Silnik)
~brucha@interia.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
udane, ładne i godne polecenia auto. Mma nadzieje, że będzie niezawodne - póki co 15 tys km w 4 miesiace - odpukać bezproblemowo.
~gregory.gregorius@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Silnik pracuje jak szwajcarski zegarek,nie mam żadnych uwag. Turbina przy takim silniku to jest strzał w 10-tkę,doskonałe połączenie. (Silnik)
4,1
~Arek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
W porównaniu z Brava to skok cywilizacyjny jest ogromny. Wykończenie auta na dobrym poziomie, tworzywa dobrej jakości, nie powinny skrzypieć, skóry na kierownicy i lewarku, tapicerka b.dobrej jakości. Generalnie w mojej wersji (kolor maranello, spojlery, ciemne felgi 17", sportowe wykończenia wewnątrz) nie ma teraz w ofercie auta do 110tys.zł. tak ładnego jak Bravo II. Japońskie pokemony nie mają startu. Tak naprawdę to porażką w tym aucie...
~Piotrek.
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo dobrze zrobione auto. Moim zdaniem najlepsza propozycja na rynku w segmencie aut kompaktowych. Cena jest konkurencyjna a jakość wykonania, użyte materiały oraz mechanika jest na bardzo wysokim poziomie. Ogólne bardzo pozytywne wrażenie o tym pięknym aucie psują mi zbyt głośny silnik diesla (zaleta/wada w zależności od osoby) i w/w drobiazgi. Ale daje mocne 4+, a skoro jest 4+ to daje 5- bo auto na to zasługuje.
~pelipek@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
daje 5 z małym minusikiem za w/w problemy. Generalnie jestem bardzo zadowlony, jeździ się świetnie no i wygląda prześlicznie w wersji sport, kolor Maranello na ciemnych felgach :) Czasem sam stoję i na niego patrze jaki jest ladny ;) Problem w tym, że zamaist dziewczyn oglądają sie za nim głownie faceci ;)
~GNOM
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
No i "stuknął" ROK moejemu BRAVO więc aktualizuję swoją ocenę i ... moja ocena bez zmian (przejechane obecnie 20 000, jedna mała usterka), czytaj niżej co pisałem wcześniej i wciąz jest aktualne: Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Auto bardzo dobrze wygląda (wersja "sport"), dobrze wykończone i świetnie jeździ! Muszę zaznaczyć tutaj wyraźnie że oceniam auto po 2-ch miesiącach użytkowania i 3 tys przebiegu, ocena może się zmienić z...
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
W calosci stawiam ocene 4.5. Tak ja oceniam moj samochod - uwazam ze to wysoka ocena, choc zawsze mozna chciec wiecej.
~marco polo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Samochod rewelacja. Wersja EMOTION, czarna perla, czarne tyle szyby, 17'' alufelgi z oponami na niskim profilu. Auto ma 9 miesiecy a do dzis wzbudza podziw na ulicach. widac jak przechodnie i inni kierowcy sie za nim ogladaja. malo ich jeszcze na rynku i przyjemnie sie jezdzi gdy wszyscy sie ogaladaja. potwierdzam opinie innych uzytkownikow, ze jest to czasami irytujace jak 'dresiki' w golfach chca sie scigac spod swiatel, zeby pokazac...
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~The Zioła Dwa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo fajne autko, szczególnie dla młodych ludzi. Dynamiczne, fajnie wyglądające. Po prostu super.