Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 (232) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlodyzero
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Skrzynia biegów po wymienianie mechanizmu zmiany biegów działa jak nowa.. Ale i tak miałem kłopoty czasem z wrzucaniem 3..
~CC-700 Kielce.
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
kupione auto ma około 140 tys więc lewarek trochę lata ale da się jeżdzic kwestia przyzwyczajenia i problem z głowy.
~Paweł
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
nie mam żadnych zastrzeżeń co do skrzyni choć to podobno jego największa wada. chodzi super ale niestety ma tylko 4 biegi
~szewcu87
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
ja mu 3 a on 1:) ja mu drugi bieg a on czwarty:) uparty jak osioł. ale trzymała sie i nic nie było do naprawy.
~Radek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jedna z gorszyk bolączek tego samochodu. Opornie działająca skrzynia biegów. Problem z wrzuceniem trójki i biegu wstecznego.
~Andrzej ze Skierniewic
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
(4ro biegowa) Ogólnie trzeba się przyzwyczaić, nie jest najgorzej, wsteczny trzeba wrzucać energicznie bo inaczej wchodzi 4ka.
~kadet
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Skrzynia jest słabiutka. Przy redukcji z czwórki na trójkę źle wchodzi bieg. Chyba łożysko w skrzyni jest do wymiany.
~kwadrat23@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Nie najgorzej. Drążek lata we wszystkie strony jak zyd po pustym sklepie, ale biegi wchodzą bardzo ładnie i lekko
~Sebastian
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
4 biegowa skrzynia biegów to mało.. na 1 trzeba przejeżdżać przez przejazd kolejowy, to nic przyjemnego.. no i ciężko biegi chodzą..
~PIOCHU73 p.szulwic@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Skrzynia O.K. Tylko mechanizm zmiany iegów ciągle dostaje luzów. Po naprawie niestety wszystko wraca do normy