Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (222) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 264 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil1983
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
W moim egzemplarzu jest wyjątkowo cicho. Silnik mojej \"Czerwonej Strzały\" pracuje ciszej niż w egzemplarzach moich znajomych. Może to przypadek, a może fakt, że silnik jest naprawdę w dobrej kondycji.
~DoCent
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Jest w miarę cicho- jak na silnik konstrukcji kiolkunasto czy kilkudziesięcioletniej daje radę- do 90 km\\h jest ok, powyżej zaczyna gwizdać. Zauważyłem że mój chodzi jakoś ciszej niż inne Cinkusy
~sl8er
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Halas jak w WRC, kilka godzin w dluzszej trasie i leb peka, mozna probowac zagluszyc radiem. Ale po wymianie skrzyni i ceramizerze poprawilo sie znacznie, ale dalej nie jest to cich samochod.
~SmoczeQ
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
przy około 90km/h już sie nie da normalnie porozmawiac. trzeba podnes głos żeby porozmawiać z pasażerem obok. z pasażerami z tyłu... nie da sie rozmawiać. chodz ciszej niż w maluchu :)
~bemol@piasta.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
stanowczo za głośny - czasmi jezdze Seicento 1.1 - to tak jak stoje na światłach to nie wiem czy on jeszcze pracuje czy już zgasł , a cienias pracuje jak traktor (ale i tak o wiele ciszej niż bączek)
~Wojtas
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
silnik dwucylindrowy troszkę hałasuje powyżej 90, ale po mieście przy 60- 70km/h przy lekko włączonym radioodbiorniku właściwie go nie słychać (pracuje całkiem ładnie)
~adamwlk@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Po wycieciu katalizatora i wyjeciu gumowej rury doprowadzajacej powietrze do filtra powietrza jest glosniej(charakterystyczne echo)ale przyspieszenie znacznie sie poprawilo
~aols@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Wyciszałem dodatkowo maske i przegrode czołową,trochę pomogło. Przy prędkościach pomiedzy 110 - 120 km/h było najgłosniej, powyzej tej predkości odgłos przypominał prace odkurzacza
~wasior@promail.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Mega tragedia. Przynajmniej dla mnie. Po dlugiej trasie jechanej 120 km/h wysiadasz z dwa razy wieksza glowa. O milej atmosferze przy muzyce raczej mozna zapomniec.
~maestrooo91
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Wyciszenie 18-letniego CC wymaga trochu pracy, silikonowanie drzwi i innych elementów hałaśliwych. Trochu wysiłku i nie można sie do czego doczepić.