Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (222) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 264 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zawiedziony
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
warkoty i zgrzyty, ale lepiej niz w maluchu, radia mozna bylo posluchac, byle nie jechac za szybko (i tak sie nie dalo...)
~internałta
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
wyciszenie no mogło by byc troche ciszej ale i tak jak na taki samochód to moze byc tylko przy 140 KM/h troche głosno sie robi
~Bondżi
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
do 100km/h głośno chociaż nie najgorzej przy 120/130 km/h bardzo głośno żeby uslyszeć radio trzeba je podgłosić na pól regulatora
~MARCIN>>
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Glosno jest caly czas od 0 do maxa . Szkoda kasy na radio tak nic nie slychac ja mam radio ale slucham tylko na postoju!!
~wojtek_sob@op.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
przed wymianą wałka rozrządu to przy każdej jeździe myślałem, że mam dziurawy tłumik, po naprawie OK, ponad 100 km/h głośno
~cannonbiker
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Wyciszenie w tym aucie nie istnieje powyżej 100 km/h można wyłączyć radio ponieważ hałas silnika wszystko zagłusza.
~Zbyszek
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Przy 100 silnik ledwo zipie i prosi by zdjąc nogę z gazu.Ale jak się jedzie w dalsze trasy to można się przyzwyczaić.:)
~pablo_ok
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
przyznaje Cintkowi czwórke bo nie jest nadmiernie hałaśliwy a to ze względu na całkiem dobrze dopracowaną areodynamike
~prezes.jelonek@neostrada.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
mogło by być lepiej ale jak już wspomniałem to jest dalej silnik z VIPERA i to wnioskuje na co najmniej 5-tkę :)))
~Monk
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Tu jest kiepsko zwłaszcza w 700 na czwartym biegu w czasie jazdy na trasie (110-120 km/h) jest bardzo głośno (brak nadbiegu)