Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (280) - Silnik

Na liście zabraknie 207 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Zero elastyczności, zimny gubił obroty, co zawdzięcza japońskiemu gaźnikowi, sprzęgło i rozrząd w nim wymieniłem, przyjemność kosztowała mnie 1300 PLN.
~Boss
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
no więc tak silnik nie radzi sobie z autem o wiele lepsza jest 900 albo 1.1 ale mialem 3 700 byly bezawaryjne jednak nie polecam tego silnika
~Łukasz Zbiczno
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Silnik ogólnie słaby no i te dwa cylindry psują kulturę pracy tego silnika, ale jeśli już ktoś wyczuje ten silnik to da się jakoś jeździć :)
~Marek
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Włoski, delikatny silniczek dla ktorego okreslenie "kultura pracy" to wyraz obcy, slaby, awaryjny (dwa razy obrocilem wal na panewce). Duze problemy zima.
~fermion1978@op.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Silnik ma zbyt małą moc. Wyprzedzanie jest utrudnione ze względu na słabe przyspieszenie, odczuwalne zwłaszcza przy komplecie pasażerów.
~zawiedziony
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
slabyyyyyyyyyy, nawet jak na 700cm2 wiem ze inne egzemplarze jezdzily lepiej, ale tym to rzadko udalo mi sie rozwinac 100km/h, duza awaryjnosc, masakra ;)
~Maciej R.
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Nichce mi się pisac na ten temat bo ma tyle wad ze cały dzien bym pisał , jednym słowem SYF!!!!!!!! Chetnie dał bym naj niszą ocene ale sie nie da :-(
~~były pośiadacz
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
dno-700 to totalna pomyłka.Kultura pracy-w dwucylindrówce???????????,elastyczność -brak.awaryjność w przypadku gażnika Aisan wręcz legendarna.
~internałta
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
po załozeniu gazu LPG i zmianie oleju w silniku na castrol silnik pracuje bez awarji na gazie przejechałem juz ok 40.000 km i wyczułem ze pracuje ciszej.
~ThomaN Gdynia
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Tragedia te 30 koników z 3 osobami pod górkę wymaga wrzucania 2 biegu :( aż wstyd z kimś jechać i tylko obserwować te bez problemu wyprzedzające samochody :(:(