Lista ocen Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW 1994-1998 (58) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik felixo@box43.gnet.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Z przodu jest znacznie lepiej niż w przypadku nawet większych aut... Do tego te wspaniałe fotele kubełkowe. :) Z tyłu nieco ciasno, ale i tak duuuuuużo lepiej niż w maluchu.
~Ags
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Przestrzeń dla kierowcy jest zadowalająca, jednak pasażerowie siedzący z tyłu nie mają dużo miejsca. Podczas długiej trasy, bardzo odczuliby niewygodę.
~Paweł - woj. lubuskie
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Autko zarejestrowane na 5 osob, ale raczej przeznaczone dla max. 4. Przestrzen z przodu wysmienita, pod warunkiem ze sie jedzie w 2 osoby :))
~Qvadrat
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
tylko nie wiedziec czemu 5 i 6 pasazer maja zwyczaj narzekania ze czyjes kolano w bok uwiera czy cos... kto by tam uwage zwracal siedzac za kolkiem...
~Łabster labsta@poczta.of.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
z przodu determinuje ją ustawienie foteli( trzy możliwości: dużo z przodu mało z tyłu, dużo z tyłu mało z przodu, mało z tyłu mało z przodu)
~Patin
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
z przodu wystarczjąca a z tyłu dla wyższych osób troche mało ale z reguły jeżdrze tylko ja i pasażer z przodu więc mi to nie przeszkadza.
~mayek@poczta.fm
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Jak na te klase samochodu jest oki, jesli jest uzywany przez 2 osoby to jest elegancko, jak ktos chce samochod dla licznej rodziny to niech kupi kompkta
~JaRabbit
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Idealny środek do przemieszczania się dla 2 osób.Z bólem 2+2. Ale 4 osoby to już ciasnota.Jak na tą wielkość samochodu nie jest źle.
~j.brzozowski1@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
nie jestem olbrzymem, ael jak siedzi pasażer to przy wrzuceniu piątki udzerzam go w udo p.s polecam ten trik na randkę
~Paczko Driver Zawodowy :D
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
moglo by byc lepiej Do najmniejszych nienaleze a dwuch takich jak ja w zimowych kurtkach i niejest zawygodnie;p