Lista ocen Fiat Croma II 2.4 20v Multijet 200KM 147kW 2005-2010 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OMIJAĆ
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Zawieszenie zestrojone wyłącznie na trasy.W miejskich dziurach w ogóle nie zdaje egzaminu.Słychać każdą nierówność.Ciężki przód(silnik),co BARDZO czuć i prowadzi się niepewnie. KATASTROFALNA średnica zawracania,co w połączeniu z kiepskim automatem daje skutek ,że z zawracania "na trzy" robi się "zawracanie na pięć". Nie miałem "przyjemności", do tej pory jeżdzić autem z tak słabym skrętem.
~booboo
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Dobrze dlatego , że to jest w zasadzie pojazd do jazd dalekodystansowych , połykacz autostrad . I do tego jest zestrojony czyli komfortowo jak Vectra . Nie nadaje się do sportu , choć sprawnie pokonuje zakręty i w górach czuje się doskonale na serpentynach . Bywa kłopotliwy na ciasnych parkingach , przydałby się mniejszy promień skrętu . Lepiej nie pchać się nim w ciasne włoskie uliczki.
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Przednie zawieszenie dobrze radzi sobie z naszymi dziurami, tył natomiast trochę za twardy, przy poprzecznych nierównościach trochę wali. Mam 18" felgi które bardzo zmieniają to auto wizualnie, ale to tyle radości, niskie opony i nasze dziury to koszmar.
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Mam seryjnie założone aluminiowe felgi 18\' plus 225 opony-na trasie bajka ale w mieście już lepiej na mniejszych a takie mam w zimówkach 16\' na 215 jest cichutko.Na pusto trochę podskakuje ale z czterema osobami rewelacyjnie.
~Tomek z Gdańska
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Jest to auto dość wysokie, jak na tą moc mogłoby być lepsze w zakrętach. Choć mogłoby być sztywniejsze, to jeszcze nie zdarzyło mi się odczuć działania ESP - a dość agresywnie biorę zakręty.
~Kacper
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Autko jest miękkie i wygodne ale przy większej prędkości podczas skręcania odczucia jak przy płynięciu statkiem. Efekt ten występuje na felgach 18" a na 16" jest troszkę lepiej
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Cóż, croma nie jest najlepsza do jazdy po zakrętach, lecz na 18 calowych felgami jakoś sobie radzi. Jak dla mnie wystarczająco, choć mogłoby być lepiej.
~Borys
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Komofort komfort jeszcze raz komfort. Wybiera wszystkie nierówności wręcz idealnie i nie są one odczuwalne w żaden sposób w kabinie.
~nineforsure
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
dobre prowadzenie i komfort, minus za nurkowanie przy gwałtownym hamowaniu i układ kierowniczy mógłby być bardziej precyzyjny
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Trochę głośno ale w krytycznych sytuacjach z dobrze zganym ESP bardzo dobrze sobie radzi