Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~spoooky
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
daje najwyzsza ocene dla tego ze lubie ten samochod i szanuje go, sprawia mi duza przyjemnosc jazda nim w trase, jest malo konfortowy ale jak go sie zaladuje to nie odczuwa tak sie dziur i nierownosci
4,1
~_B_O_L_O_
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Myśle że jest to dobry samochód chodź przed jego zakupem nie bylem do niego przekonany. Naturalnie auto autu nie równe jak sie dba o to co sie ma to się długo pojeździ.
~KOKOSZ@poczta.fm
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
wcześniej przez 3 lata użytkowałem citroena jumpera max 2.5D (prod 1996), nabiłem nim prawie 90kkm przez 3 lata a poprzedni właściciel ok 110kkm - byłem bardzo zadowolony i dlatego postanowiłem kupić coś podobnego nowszego, wybór padł na ducato (znajomy mechanik pracuje w ASO Fiata). W porónaniu z cytryną trochę zmienił się kształt deski rozdzielczej, dodatkowo jest także obrotomierz, przyciski na konsoli także zminiły swój kształt choć ich...
2,9
~rooster
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Pechowe auto w moim wypadku wiec raczej nie kupie nowszego ducato raczej zmiana na niemca
~czesiu240288
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Nie do zajechania,450 tys km na liczniku w rzeczywistosci mysle ze 600-700tys.Mialem to Ducato przez rok silnik 2.8 idTD i silnik jest jego najmocniejsza strona.Pomimo ogromnego przebiegu zawsze odpalal nawet w najwieksze mrozy,bardzo silny i mimo duzej pojemnosci ekonomiczny.Rewelacyjna elastycznosc,bezawaryjnosc polecam te silniki (Silnik)
1,9
~Abaddon
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
Jeden wielki hałas i okropny brak mocy. Co prawda trochę na budzie zawsze leży ale ten silnik nie daje rady nadaje się do wożenia czegoś lekkiego i na małe odległości bo jest za głośny (Silnik)
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Polecam Ducato - dobre , pakowne (kontener) autko za małą cene - nawet o nowych tak mówią. Słaby punkt to zawieszenie , półosie. Skrzynia padła mi ale to już od kilometrów. Tak ogólnie auto super. AHA zero rdzy !!!!
3,7
~zpad@wp.pl
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Kupiłem ten samochód żeby nie jeździć osobowym z przyczepa i jestem bardzo zadowolony, jednak uszkodzony po 300000 amortyzator to chyba troszeczkę przesada. Oczywiście serwis twierdzi że jeździłem przeładowanym po krawężnikach...
~robert sikorski-roberts99@wp.pl
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
mysle ze auto godne polecenia.bardzo dobrze sie prowadzi.zima vw i merce nie maja szans szczególnie po sniegu i lodzie.jedziecie sobie na luzie a oni (vw i merc)tancza po ulicach.moja zona bardzo lubi prowadzic dukato.
~daniel122
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
zero problemów przy odpowiedniej jeździe i nie katowaniu mysle że 400tyś bez większych problemów mimo poważnego wypadku nic się z tego powodu nie dzieje nawet nie widać że coś było.