Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K.K.
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Witam serdecznie. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy nawet w prowadzonej działalności gospodarczej. Wraz z mężem prowadzimy od 1997 roku działalność opierającą się na handlu i przetwarzaniu pierza i puchu z ptactwa wodnego. Były wzloty i upadki, ale gramy uczciwie z każdym naszym klientem. Aby nie stracić klienta, staramy rozwiązywać sprawy tak abyśmy mogli sobie spojrzeć w oczy na ulicy. W roku 2007 (grudzień) zakupiliśmy samochód...
~Czacha
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
lozysko zatarte, klima padla, Odboje na resorach poszly, drazek od dlugich swiatel i kierunkow sie zepsul, wraz z wlaczeniem kierunku wlaczaly sie dlugie swiatla, kierunek nie odbijal, zarowki z przodu, Peknieta felga Serwis mial pelne rece roboty tylko zabardzo nie wiedzial jak sie za to zabrac i co jest zepsute. Przypominam, samochod firmowy, zadnej drogi sie nie bal, misiecznie 12 ts km. Tylko dwoch kierowcow
~''szczęśliwy'' posiadacz tego cacka
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
w serwisie byłem już kilkanaście razy ,co będzie jak się skończy gwarancja (gumy na resorach odpadły po miesiącu,wymiana lampy przedniej,skrzypienie i hałas, wymiana oświetlenia rejestracji,w kabinie ta klapka na dokumęty- podniosłem może ją z cztery razy- już nie otwieram popękały zaczepy,teraz będe z drzwiami bocznymi porażka i co jeszcze?
~piotro1
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
nowy ducato ma tylko dobry silnik a reszta to kupa złomu,piszczą drzwi zawieszenie okropne,plastiki w środku najgorszej jakosci, spodziewałem sie poprawy i kupiłem sobie nowego fiata ale to był błąd nigdy więcej fiata to złom.Miałem okazję prowadzic craftera i to jest auto rewelacja jednak to prawda co ww to ww
~Michał
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Mnie w przeciwieństwie do innych nic w aucie nie szwankuje , ale potwierdzam opinie iż bardzo dużo zależy od dealera i tego co wychwycą podczas przeglądu zerowego , mam dwa takie auta na pełnym wypasie i jest wszystko ok , moja rada kupujcie w warszawie lub bielsko białej wtedy wpadek nie będzie , a i upusty dają większe.
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Tu się trochę nazbierało :) Skrzypienie drzwi, charczące głośniki, regulacja świateł góra/dół przód, woda w tylniej lampie, spalona żarówka h7 :) Po serwisie diagnoza: lampy przód do wymiany , lampa tył wymiana, reszta poprawiona. (wszystko w ramach gwarancji)
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Przejeżdżając 69 000 km wymieniłem 3 żarówki z przodu, 1 z tyłu i obrywa mi się środkowy schowek, reklamują że jest przeznaczony na laptopa. Ja go tam nie wożę, a mimo to się oberwał. Zamek w tylnych drzwiach się zaciął, używam pilota, ale nie wytrzymał zimy.
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Oprócz szybko wyrabiających się plastików nie można tym samochodom nic zarzucić. Po 3 latach wszystkie mechanizmy działają i mają się dobrze. Ducato 120 MJ jest stosunkowo młody (3 lata), a o 160 MJ nawet nie wspominam (3 mies.).
~wik999
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Nie wiem. Ale wiem z doświadczenia że są egzemplarze lepsze i gorsze. Jeśli ktoś jest zły bo coś się psuje to stara się to opisać, a jeśli jest OK to nikt się tym nie zachwyca. Dlatego komentarze negatywne zawsze będą przeważały.
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Sporo wkurzajacych pierdół. Padła nagrzewnica, w całym aucie śmierdziało glikolem. Popsuł się nawiew, nie dało się go wyłaczyć. Blokowały się boczne dzwi na pace. Dość szybko padają żarówki.
Fiat Ducato III Furgon krótki