Lista ocen Fiat Marea (639)

3,7
~Micharttttt
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo fajne auto i takie do jazdy. Jaki pierwsze auto bardzo intuicyjne w prowadzeniu, szybko się człowiek z nim zaprzyjaźnia. Kierownica wygodna, pedały w dobrej odległości, bagażnik ma dwie klapy, jedna główną oraz opuszczany 20cm próg załadunkowy który można zostawić otwarty przeważac dłuższe rzeczy a bagażnik jest zamkniętej. Zawsze coś się muszę zepsuć ale są to pierdolki takie jak zamek, stacyjka, czujnik stopu itp.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
~Igor
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto godne polecenia. Silniki podobno niezniszczalne, choć osprzęt lub czasem spłatać figla. Auto zaprojektowane z polotem. Niewiele aut zaprojektowanych ok. 1996 roku może pochwalić się taką lekkością linii. Super przetłoczenia na masce i klapie bagażnika. Marka po za kręgiem zainteresowania złodziei.
3,8
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli samochodu potrzebujesz tylko do przemieszczania się to możesz go kupować. Tani w eksploatacji, naprawie czyli to co najważniejsze. Jeśli masz znajomych których ciekawi czym jeździsz to lepiej sobie odpuść aby nie być w centrum niewybrednych żartów. Osobiście uważam że gdyby nie silniki JTD to nawet nie zwróciłbym uwagi na ten samochód. Problemem staję się dalsza odsprzedaż.
4,1
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód spełnia swoją rolę, dowozi mnie tam gdzie mi tego potrzeba. Jednocześnie jest ładowny, tani w eksploatacji i niezawodny.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli miałby kupić to auto jeszcze raz - zrobiłbym to bez zastanowienia. Zastanawiałem się już nad zmianą, jednak funkcjonalność i ekonomiczność tego auta bardzo ciężko przebić. Marysia pozostaje ze mną na kolejne lata, podejrzewam nawet, że zostanie w moich rękach już do końca swoich dni.
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Szkoda, że Fiat zaprzestał produkcji tego modelu. To wyjątkowo udane auto. W mojej rodzinie są dwie Maree i żadna nigdy nie zawodzi. Szczerze mówiąc właśnie dzięki modelowi Marea \"odszczekałem\" wszystko co, kiedykolwiek złego mówiłem na Fiata. Czekam na może nową Mareę. Z pewnością kupię jak się pojawi w sprzedaży.
~vaffan
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To już moja trzecia Marea. Ta obecna jezdzi jako taksówka. Dzienny przebieg rzędu 300 km nie robi na niej wrażenia. Moją przejeżdżam rocznie ok 60 tyś.km. Wymieniam tylko części eksploatacyjne- mimo, że auto w tej branży zużywa się dwa razy szybciej. Wiele częsci w moim egzemplarzu jest jeszcze fabrycznych. Auto tanie w naprawach i nieskomplikowane. Ceny częśći i dostępność-doskonałe. Auto mimo swojego wieku może się podobać wizualnie....
~mareasedan
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Już nie jeżdżę tym samochodem, więc ocena, po trzech latach użytkowania jest absolutnie obiektywna. Mimo wad, usterek i wiecznych problemów z zawieszeniem, będę jednak wspominał Mareę jako samochód, w którym najlepiej się czułem. Jest to auto godne polecenia komuś, kto ceni sobie komfort, dynamikę, wygodę, przy jednoczesnych tanich kosztach eksploatacji. Mity na temat Fiatów są mocno przesadzone! Jest to naprawdę dobry samochód. Zważywszy na...

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to samochód o bardzo atrakcyjnej linii nadwozia, w zasadzie nie starzejąca sie sylwetka i wnętrze. Bardzo dobrze się prowadzi i mało pali, do tego jest tani w zakupie i w eksploatacji, jeśli trafimy na utrzymany egzemplarz. Do tego bardzo bogate wyposażenie i możemy się cieszyć z jazdy. Opinie o awaryjności w tym samochodzie prawdopodobnie piszą ludzie, którzy nigdy nie mieli z tym autem doczynienia, bo sami użytkownicy bardzo chwalą ten...