Lista ocen Fiat Marea (639)

~Luka
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Miałem już wiele aut. Opla Vectrę, Calibrę, Forda Fiestę, Seata Ibizę, Hondę Civic, Toyotę Corolle. Jedna cecha jaka łączy te auta to rdza!!! Masakra, poprostu korozja zjadała je szybciej niż się starzały. Okropieństwo!! Drogie części i żadnych większych rewelacji. Kupiłem Mare i nie chcę jej w chwili obecnej zamienić na żadne inne auto. Swietna stylistyka, super wykonane wnętrze, zarówno wizualnie jak i pod zględem materiałów. Super cichy...
1,7
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
FIAT G**** WART !!! Niska jakość materiałów wykończeniowych (osłony przed słońcem obciągnięte ceratą). Zaślepki śrubek są zbyt widoczne. Beznadziejnej jakości odbiornik radiowy mintowany na stałe o nietypowym kształcie.
~plebi@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
ogolnie fane autko, duze, ekonomiczne i dynamiczne, ogromny bagaznik, wysoki komfort jazdy, polecam wbrew co niektorym opiniom osob ktore nie mialy a sie wielce wypowiadaja
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo funkcjonalny, swietna linia, na wyposazeniu abs, 2 poduszki i klima, sprzet audio ktory jest wmontowany w przednia konsole (radykalnie wiec spada prawdopodobienstwo ze niewyzyta mlodziez zechce sie polasic na odtwarzacz), rewelacyjna ekonomika dizla sprawia ze jest to naprawde bardzo udane auto. na dodatek, ze uwagi ze fiat ma w polsce relatywnie zla renome, mozna spokojnie zostawic pod blokiem i nie obawiac sie ze rano auto bedzie...
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Jeździłem Marysią kombi jako autem służbowym 4 lata (2002-2006) i było to jedyne auto w moim życiu, którym wyjechałem z salonu jako nówką. Generalnie, nie mam większych zastrzeżeń, solidna furka na 4 gwiazdki - dość dynamiczny i w miarę oszczędny silnik JTD, wystarczająco miejsca w środku, spora ładowność kufra, co przy mojej 4 osobowej rodzinie oraz wożeniu służbowych toreb miało spore znaczenie. Ogólnie dobrze ją wspominam.
3,4
~szmajdziej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To już moja druga Marea więc nie przez przypadek wszedłem drugi raz do tej samej rzeki ;)Autko ma fajne wyposażenie i bardzo przyjemnie się prowadzi. Linia nadwozia po dziś dzień jest miła dla oka i nie wygląda na swoje lata.W końcu to włoszka!
~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jestem zadowolony z posiadania Maryśki. Plusy : + b. wygodne, pojemne auto, + doskonały silnik, a dzięki niemu auto dość popularne jako model na naszych drogach, przeradza się w pojazd który potrafi zawstydzić te wszystkie ospojlerowane golfy czy octavie tdi, +niska cena zakupu Minusy: - ograniczona poręczność w mieście, (duży promień skrętu) - nie najniższe koszty użytkowania (spalanie, części)
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Super auto za niewielkie pieniadze,nie sluchajcie ludzi co gadaja ze plastiki trzeszcza itd, gó...no prawda, sa to Ci co nigdy nie jezdzili chyba tym autem, zrobiłem prawie 70 tys i jest ok, jak ktoś chce posłuchac jak trzeszcza plastiki niech wyłozy 3xtyle pieniedzy i z tych samych lat zakupi passata B5 zobaczy jak tam wszystko daje czadu, a wiem bo jezdzilem bo kolega sasiad mial,pogonił i teraz ma A4 które jest ciche
~Billy
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Merry można dostać w naprawdę fajnych pieniążkach, generalnie bogato wyposażony i przestronny samochód, wersja HGT jest niesamowita pod względem osiągów i kosztów eksploatacji.
~jasiek89@op.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Super przestronny, wygodny samochód rodzinny, więcej zalet niż wad, sylwetka, która mimo upływającego czasu się tak szybko nie starzeje, sprzedałem gdyż chciałem samochód z klimą, za jakiś czas wystawię notę dla Peugeota 406. Mankamenty - wahacze i światła mijania, słabe hamulce. Superlatywy - samochód bardzo pakowny, wygodny, rodzinny, bardzo dobry silnik 16V,dobre właściwości jezdne i zawieszenie jak na nasze drogi, w moim przypadku...