Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~renek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Elektronika, predkościomierz wysiadł po 70 tys, jedna klamka pekła, wymiana amortyzatorów na gazowe tył i super, skrzynia mogłyby być krótsze przełożenia, dynamika silnika bardzo dobra, głośne zawieszenie z przodu puk puk i nie wiadomo co wszystko ok. tuleje na wachaczach po 60 tys, i ta nieszczęsna poduszka trzy razy wymiana zestyku spiralnego nie wiadomo co bo za słaby i komputer szaleje. A poza tym lac i jeżdzic za tą kasę porządna furmanka.
~esoleho@interia.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
chyba nawet mniej niż przecietnie.ładna sylwetka do główna zaleta,dla niektórych sedan,dla innych weekend.Ale to chyba jedyne pozytywy.Fiat nie wykorzystał szansy jaką dać mogła dopracowana Marea.Złej opinii- jak po Regacie,długo się będzie musiał pozbywać.Nie wiem czy pomoże Stilo lub Panda -cienki Fiat na równi pochyłej.U nas sukcesy handlowe tylko za sprawą cen.Przegrali nawet z Francuzami i Hiszpanami.
~agorecki@azoty.pulawy.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Jak na auto tak duże jest relatywnie tanie, niestety niedoceniane przez większość obywateli polskich. Każdy (prawie każdy) kto przesiada się z malucha nie wsiądzie do kolejnego fiata, bo "Coby sąsiad powiedział?". Ja posiadam już drugiego fiata z rzędu (pierwszym było Tipo) i nie narzekam. Jeśli dbasz choć trochę o auto, będzie służyło każde, czy to Fiat czy Audi czy inny wynalazek.
~Jar - Łódź.
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To spore auto za dobrą cenę. Nie jest zbyt atrakcyjne dla złodzieja, polecam szczególnie jako samochód dla 3 osobowej rodziny. Jest dobrze (jak na Fiata) wykonana a przynajmniej mój egzemplarz (orginalny włoski - w porównaniu z bravą ma lepsze materiały). Ładna sylwetka, dobry silnik, koszty eksploatacji o.k. Auto nie jest wybitne, ale przeciętne w dobrym tego słowa znaczeniu. Jestem z niego zadowolony.
~DARO
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To auto to nie porozumienie,jeździłem 24 letnim mercedesem w 124 ale rdza go zjadła to był samochód nie wiem co mnie skusiło,że kupiłem fiata chyba kasa zawieszenie co 10 tys do remontu ,alternator ,wydech silnik osprzęt non stop tylko naprawy,głośno w środku ,klamki to chyba jakiś żart totalna porażka wyrzucone pieniądze ,teraz juz wiem nie woziłbym fiata nawet za darmo
~tomaszmario@vp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Posiadam Maryśkę 1,6 sx 1997 jestem 1 właścicielem. Poszukuję Modelu 2.0 , 2.4 Hlx w celu przesiadki na coś lepszego. Jeżeli jesteś perfekcjonistą i chcesz sprzedać swoje ukochane auto w dobre ręce podaję maila tomaszmario@vp.pl jeżeli znajdę Fajne auto napiszę, że już nie szukam. Na moją Maryśkę już czeka 4 klientów. To po części również moja opinia na temat tego auta.
~andrzej.michta@gmail.com
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Polecam wszystkim, którzy szukają dynamicznego, oszczędnego, rodzinnego samochodu, który ma bagatela 500 l pojemność kufra, rozpędza się swobodnie do 190 km/h nie przekraczając przy tym nigdy spalania 8l/100 km. http://allegro.pl/item513379023_fiat_marea_1_9_td_ksenony_serwisowana_w_aso.html Polecam, ja już się nią nacieszyłem, czas na nowszy egzemplarz :)
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
samochod oceniam doskonale poczawszy od jednostki napedowej "mocny diesel" po jakosc wykonia wnetrza materialy dobrej jakosci dobry zarnik szybko rozgrzewa silnik i krotko slychac dzwiek podobny do traktora "charakterystyczne dla diesla" sporo miejsca dla kierowcy i pasarzerow wszystko pod reka sterowanie radia z kierownicy :) bajer dobre osiagi niskie zuzycie ON
~Andrzej
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Poczciwy samochód. Na swój wiek jest to nadal bardzo dobry samochód, ale po prawie 20 latach na drodze pojawiło się parę usterek. Auto nie było użytkowane bardzo często, służyło do jazdy po zakupy oraz kilka wycieczek po Polsce. Ostatnio używany codziennie zaczęły pojawiać się problemy z zawieszeniem i hamulcami które były proste w naprawie.
~rafalpawlowski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
FIATY nie bite nie rdzewieją ! A Astry I i Vectry I owszem. Bardzo udane , niezwykle zgrabne i eleganckie kombi za 10-20tys. dobrze utrzymane cieszy oko i odpłaca z nawiązką. Marysieńka i inne Włoszki wymagają od swego partnera wysokiej kultury osobistej i TECHNICZNEJ!!! zdecydowanie dla estety!!! bo na alfę i lancię jeszcze mnie nie stać...:-) Pozdrawiam
Fiat Marea Sedan