Lista ocen Fiat Marea Weekend (202) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~komora@o2.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Wbrew opinią mi auto mało połyka, średnio 7,5 litra więc nie ma się czym przejmować. Ostatnio na trasie nad morze przy dużych prędkościach i maksymalnych przyspieszeniach z klimą przy pełnym obciążeniu wyszło 7,6 więc tylko lać i jeździć :)
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to fiat, silnik jest bardzo popularną jednostką, elementy zawieszenia są wykorzystywane w Fiatach, Alfach i Lanciach. Lepiej by nie mogło być. Części są dostępne, ceny są bardzo przyzwoite i nie powodują rwania włosów z głowy.
~pawwel
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
spalanie przyzwoite naprawy się zdarzają dość często ale ale na razie nic drogiego w moim poprzednim aucie vectra disel dwa tysiące rok rzadziej się psuła ale jak się popsuła to naprawa zawsze była powyżej tysiąca
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Ceny części oryginalnych mogłyby być troszkę niższe. Robocizna zależy od samego serwisu. Zużycie paliwa niskie, w mieście niewiele ponad 7l/100km. W trasie przy spokojnej i równej jeździe można zejść poniżej 6l.
~addam39@onet.eu
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
przecietnie pali 6-7.przy bardzo ostrej jezdzie na niemieckie autostradzie(150-200km|h)i wlaczonej klimie moze wziac i ponad 8.z kolei na autostradzie jadac setka zejdzie ponizej 5tki.maxymalnie pojedzie 205km|h.
~mario_74@onet.eu
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Moja Marea Weekend dostała w prezencie nową Instalację LPG i odwzajemniła się niskim wynikiem spalania. Przy jeździe mieszanej oscyluje w granicach 10-10,8 l/gazu. Paliwa nie sprawdzałem, bo 2 dni po kupnie zamontowałem LPG.
~nietoperek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
ten silnik jest cudny- pali 5,5 litra oleju w zimie i z włączoną klimą, a trzeba dodać, że jeżdżę podobno z "ciężką" nogą; do tej pory eksploatacja była tania ale po 60 tys. na przeglądzie ASO zdarła ze mnie strasznie
~POCISK
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
4.2 jak nie przekraczałem 90kmh 5.5 na odcinku 550km przy średniej predkości 120kmh a w mieście rużnica może być spora między min. a max. zurzyciem paliwa ceny części nie są wysokie, przeciez to fiat
~aspires
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Tasa przy spokojnej jeździe max. 90km/h zadowala sie 5,5l/100km (Kraków-Bydgoszcz).Średnio nie patrząc na oszczędności tasa 6,5l/100km. Miasto niestety mnie zawiodło ok. 9 l/100km - krótkie trasy

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~carlos80@gazeta.pl
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Jak na takie duże 1,5 tonowe kombi to apetyt ma nieduży. Naprawy-zależy co i gdzie? Za wymianę rozrządu w zaprzyjaźnionym warsztacie zapłaciłem 600 PLN(pasek i rolki SKF, do tego pompa wody)
Fiat Marea Weekend