Lista ocen Fiat Marea Weekend (202) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
ZUŻYCIE PALIWA DUŻE TRASA OK 5,5L, MISTO 10L. TAKŻE NA ZAKUPY SIĘ NIE NADAJE. DROGIE CZĘŚCI, DROGA WYMIANA ROZRZĄDU I UTRUDNIONA, NIE MÓWIĄC JUŻ O NAPRAWIE ALTERNATORA I ROZRUSZNIKA POPROSTU TRAGEDIA
~Koks
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Spalanie nie jest wysokie jeżeli chodzi o benzynę to w mieście 9-10 litrów na krótkich podjazdach czyli zimny silnik, gaz - 12-13 litrów i to już trochę jest sam nie wiem...może taka poprostu instalacja
~Homza
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
zuzycie - autostrada 140 -160 km/h 8,5-9l/1000; nasze drogi do 120km/h 7,5-8l/100km; najnizsze miałem 7l/100km przy predkosci ok. 100km/h miato lato średnio 9,5l/100kml; zima 10,5-11l/100km
~ Obiad@planty.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Miasto lato klima raczej pomału nie jedę, / Trasa ostatnio jadąc na wdczasy do chorwacji odcinek z polski do Budapesztu nie przekraczałem 120 km spalił 4,8 lit. Ceny jak w innych samochodach.
~Jarek z Kwidzyna
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Zużycie paliwa na 5, koszt serwisu na 3. Ostatnio zawieszenie, rozrząd, uszczelniacze, hamulce oleje, filtry itp. zapłaciłem 4 tys. zł (główny koszt - wysoka cena części - sama usługa OK).
~marcomm@poczta.fm
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Trasa 7,5 - 8,5 w zależności od stylu jazdy, generalnie 8,5 - 8,7 na dystansie 70 tys. km (dokładne pomiary), przeglądy w normie dobrze, że co 20 kkm. Zawieszenie i tłumik nigdy w ASO - staszne ceny.
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Tu maksymalna ocena, bo auto było służbowe i faktury płaciła firma hehe. Na serio - nie pamiętam poważniejszych awarii, więc na pewno narzekać nie można w tym przypadku.
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
o kosztach eksploatacyjnych nie ma co się rozpisywać. Wymiana rozrządu - cena jak w innych autach. Wahacze ponoć padają szybko, ale jak u nas drogi wyglądają, a silnik waży ;/
~mariusz
~Kamil
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Nie oszukujmy się że samochod tych gabarytów będzie oszczędny. 11 litrów gazu miasto 8-9 l poza miasto (na benzynie nie wiem bo mi szkoda kasy żeby to sprawdzać)
Fiat Marea Weekend