Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~włodek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
klamki to koszmar złazi powłoka już raz wymieniałem, relingi dachowe też obłażą z lakieru podobnie mocowanie lusterek wstecznych
~rafal
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
zamek tylnej pokrywy działa niezależnie od centralnego sam się zamyka, sam się otwiera zimą nie można się wogóle dostać do bagażnika
~ROMAN K, PIERWSZY WŁAŚCICIEL
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
maksymalna dbałość /smarowanie zamów /szczegółnie tylnej klapy/ wcześniejsza wymiana rozrządu/koniecznie zestaw/
~Marik
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
MASAKRA!!!! Co chwile cos sie psuje, to wlaczniki, klamki, guziki itd. Ja nie wiem dlaczego ciagle jezdze tym samochodem
~ROBERTO
Weekend 2.0 i 20V Turbo 182KM 134kW
CO TO SĄ DROBIAZGI???? NIE ZWRACAM UWAGI NA DETALE. MAM JESZCZE MEROLKA I AUDI I NIE ZAUWAŻYŁEM ŻEBY MAREA PSUŁA SIĘ JAKOŚ WIĘCEJ
~Paweł
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Co by nie było-tłucze się czy nie - zawsze odpali i można jechać. Na mokrej nawierzchni coś piszczy przy silniku - zawsze.
~wda
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Psuje się dosłownie wszystko (przykładowo):wycieraczki, alarm, centralny zamek, zamki klap, regulacja lusterek itp.
~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
odpukać. Mam to auto kilka tygodni, póki co jest ok. Jedyny mankament to oporne zamykanie klapy bagażnika (weekend)
~MASA
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
jak dotąd poza stukami w zawieszeniu zadnych próblemów no może raz zaciąła sie klamka od tylnej klapy ale teraz jest ok
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend
7,1
7,4
10,7
~jurczakp@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Kupilem MŃKĘ jak miala 88tys przez osiem miesiecy wkrecilem jej 15tys(przy dosc agresywnej jezdzie).Bez uwag!!
Fiat Marea Weekend