Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Jak to we fiacie - tu coś trzeszczy, tam stuka. Bezpośrednio po zakupie trochę drobiazgów było do zrobienia. Świece żarowe - padły dwie jednocześnie.
~Adam Odradzam.
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
silniczek wycieraczki tylnej tragedia, klapa bagażnika tragedia, plastiki trzeszczą i pękają, ogranicznik drzwi do kitu, klakson do kitu,
~Morf
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
zrabiłem nią 10000 w nieczłe 3 miesiące i jedyną awarią było zblokowanie się odcięcia zapłonu, bo poprzedni właściciel na szybkości demontował alarm.
~Roberto
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Troche stuka klapa tylna. pare drobiazgów skrzypi (ale tylko na polskich drogach oczywiście. Jak wyjeżdżam często do Niemiec to tam sunie bezszelestnie.
~Paweł
Weekend 1.9 TD 75KM 55kW
Korozja nadwozia,układ hamulcowy do wymiany,uszczelka pod głowicą wymieniona przy 90tys.km.Klamki wygladają jakby wyliniały złazi guma którą są pokryte.
~rafal320
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jeszcze mnie nie zawiodło, po mimo opini jakie słyszałem na temat 2.0 przed jej kupnem, zaryzykowałem i kupiłem i nieżałuje
~Marcin
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Wiadomo, elementy gumowe zawieszenia jak to na polskich drogach i drobiazgi z elektryką. Większość do ogarnięcia w przydomowym garażu.
~x
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Miałem duzo aut i kazde uzywane sie psulo. Moze Honda sie nie psuje ale za to rdzewieje a fiat ocynk oprucz podlogi.
~POCISK
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
łączniki stabilizatora wymieniam co ok. półtora roku koszt ok 40 pln za sztuke. no ale jak na nasze drogi to nie jest źle

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~niepokorny Sz-n
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
no to jest bolączka fiata i jego elektroniki ale kupiłem kabelek do kompa i sterowników silnika i błędy sobie usuwam sam
Fiat Marea Weekend