Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
wymiana sprzegla, tarcz, klockow, szczek, konc stabilizatorow wachaczy, rurki maglownicy, zarowek, gum stabilizatorow, i najgorsze klamki dziadostwo
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
drobnych usterek jest sporo. Uszkodzone podgrzewanie szyb, przyciski opuszczania szyb były do poprawienia bo odpadły, klamka mi pękła od strony pasażera
~mariusz
~lukasz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
tragedia sypie sie wszystko prucz silnika.nie bez powodu maja taka opinie . trzy fiaty mialy swoja szanse i juz nigdy tego gu...nie kupie. to jest szrot.
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Plastiki trzeszczą, przepalają się dość często żarówki od świateł i zapieka hamulec ręczny. Poza tym nic mu nie dolega a użytkuje je 2 lata
~Enzo
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
W sumie to jezdzi i jezdzi. Pokazcie mi auto ktore sie nie psuje. Auto gdzie nie trzeba w poslce robic zawieszenia Auta za te pieniadze i tej wielkosci/
~madej
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Zacinające się klamki, odpadający lakier z elementów plastikowych, wiecznie zepsuty zamek tylnej klapy, trudnośći z zamykaniem/ otwieraniem drzwi
~carlos80@gazeta.pl
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Samochód nie jest nowy to trzeba przymknąć oko na detale. Dwa razy \"schowało\" mi się sterowanie lusterek. Padło ogrzewanie tylnej szyby.
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
PSUJE SIĘ I TO DOŚĆ CZĘSTO NAJCZĘŚCIEJ ELEKTRONIKA, NIEDOMYKAJĄCE SIĘ SZYBY, CENTRALNY ZAMEK. ZAWIESZENIE PRZÓD I UKŁAD ZASILANIA PALIWA (ZAPOWIETRZA SIĘ)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pawsik
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Elementy przeniego zawieszenia (wahacze i końcówki drążków), wycieki oleju, osłona pod silnikiem (zbyt nisko zamocowana - na koleinach trze o asfalt)
Fiat Marea Weekend