Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcomm@poczta.fm
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Awaria zamka tylnej klapy, tylnej wycieraczki, przełącznika kierunkowskazów. Awaria alarmu - ale to nie sprawa auta
~Kornel.k@poczta.arena.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
nidopracowane usczelnienia silnika i osprzętu (pompa wspomagania kierownic, przewody klimatyzacji i przewody oleju do chłodnicy oleju)
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Jakieś pierdoły mogły być, ale nie pamiętam już, na pewno poduszka pod silnik do wymiany na gwarancji.
~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Odpadające przyciski wewnątrz auta, częste usterki klamek zewnętrznych, problemy z zamkiem bagażnika.
~Alek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
czasem jakieś drobiazgi zawiodą, auto ma prawie 300 tys przebiegu ale usterki można usunąć za grosze
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
To pęknie, tamto się złamie a jeszcze co innego po prostu przestanie działać ot cała Marea
~Prezess
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód kupiony w salonie w 1997r. Do 2009r zero jakich kolwiek nieprzewidzianych awarii.
~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Puki co nie miałem z tym większych problemów. Jedynie ta nieszczęsna klamka tylnej klapy.
~farmerj23@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Z \"upierdliwych\" rzeczy to klamka bagażnika, która lubi się zaciąć. Poza tym nie stwierdziłem nic.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Denerwują drobiazgi (problemy z elektryką, spasowaniem elementów). Poważnych napraw nie odnotowałem
Fiat Marea Weekend