Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125KM 92kW 1996-1999 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Średnio pali mi 7,2 litra. Prędkość do 120 km/h. W mieście spali nawet 10 litrów ale to już trzeba mieć ciężką nogę. Jak jeździłem tylko po mieście (Częstochowa) to wyszło mi 8,5 litra. Na trasie do 120 km/h spali ok 6,4. Ekonomiczne to za bardzo nie jest bo przy obecnej cenie ON 4,05 to koszt przejechania 100 km wynosi 29 zł a to moim zdaniem sporo jak na ropniaka!!!!
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Powiem tak. Auto waży niemal 1500kg. Ma silnik 2,4 TD z roku 1996 i w miejskim ruchu przy dużych korkach nie zdarzyło się żeby spaliło więcej jak 8 litrów ropy. W trasie to już w zależności od stylu jazdy ale nie ma dużej różnicy w jeździe z prędkością 100 czy 140km/h. Spalanie oscyluje w trasie na poziomie 6 do 7 litrów przy ostrzejszej jeździe.
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Ile depniesz tyle spali :) W miescie udalo mi sie zejsc ponizej 9L. na trasie do 5L. ale nie oznacza to, ze nie spali 15 literkow jak sie da pozadnie w gwizdek. Wowczas lata sie Marysia a nie jezdzi. Generalnei wychodzi 6- 6.3L.Jest to dosc dobry wynik w moim przekonaniu.
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
ZUŻYCIE PALIWA DUŻE TRASA OK 5,5L, MISTO 10L. TAKŻE NA ZAKUPY SIĘ NIE NADAJE. DROGIE CZĘŚCI, DROGA WYMIANA ROZRZĄDU I UTRUDNIONA, NIE MÓWIĄC JUŻ O NAPRAWIE ALTERNATORA I ROZRUSZNIKA POPROSTU TRAGEDIA
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
o kosztach eksploatacyjnych nie ma co się rozpisywać. Wymiana rozrządu - cena jak w innych autach. Wahacze ponoć padają szybko, ale jak u nas drogi wyglądają, a silnik waży ;/
~mariusz
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
spore spalanie w zamian za niezłe osiągi,naprawy poza ASO,części -zamienniki-koszt akceptowalny,W ASO robię tylko promocyjne okresowe przeglądy.
~norky16
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Przy takim silniku spala tylko ok 6,5 na 100 nie jedno niemieckie nie daje mu rady- golf nie ma szans a za tego trupa trzeba dać nawet i 14 tyś złotych
~piter88@op.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
jak na taki silnik jestem bardzo zadowolony , super przyspieszenie, niejeden benzyniak nie ma szans w trasie uzyskałem 5,5 litra
~Solek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Spalanie w mieście wysokie, zasięg na trasie niezaciekawy, chociaż udało mi się zejść do 6,5 litra.
Fiat Marea Weekend