Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Polecam dla osób szukających małego samochodu i ekonomicznego samochodu. Za stosunkowo małe pieniądze można mieć dość młode auto.
~Adam K.
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Bardzo dobra. Za darmo jeszcze aut nie rozdają. Dla przeciętnego zjadacza bez wielkich pieniędzy to bardzo dobry wybór.
~mzbgasiorek@ wp.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania , jest właśnie przeznaczony dla kobiet samodzielnyh w średnim wieku. Niezawodny!
~guz@ec.zgora.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Generalnie nie jest źle ale nowe auto ma zdecydowanie zbyt wysoką cenę - lepiej kupić z drugiej ręki - wtedy cena jest ok.
~kleszcz
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Nieźle wyposażony w dziedzinie bezpieczeństwa(ABS 2 poduszki), zerowe wyposażenie wpływające na wygodę, cena przystępna
~Paweł
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Nie można wymagać od Fiata i samochodu za niecałe 28 tys.zł za produkt perfekcyjny. Zbyt drogi w porównaniu z konkurencją
~Agar
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wydaje sie niedrogi,ale tylko w salonie,JA już wiem dlaczego jest "niedrogi".Wart połowy ceny oferowanej w salonie.
~Tomasz Kot
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Jestem zadowolony. Wszystkim polecam jednak wersję z MultiJet. Pojechałem raz - rewelka, nie ma takiego zamuła jak mój.
~Idiota
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Za 28.000 pln mogłem kupić samochód używany o wiele większy. Jednak ten jest nowy, na gwarancji i w miarę tani w utrzymaniu.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II
5,7
7,7
~Rafałek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Komu coś nie odpowiada w standardzie może zmienić wszystko - można sobie nawet zamówić szklany dach. Auto - dla mnie - rewelacja