Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agnieszka
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Szukałam auta małego do miasta i pomiędzy Toyotą, Peugotem i Fiatem wybierałam. Mój wybór był słuszny. Ważnym aspektem było poprzednie auto Fiat jest ok
~mgrdrwal@vp.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
mając ponownie do dyspozycji 26000 PLN nie dał bym się skusić na okzję ściągniętą od Bauera (czyli samochód, którym kobieta jeździła na zakupy i do kościoła)
~Stefan
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Gdyby jakość była lepsza byłaby 4. Tak tylko 3. Ja swój samochód sprzedałem jak skończyła się gwarancja bo bałem się po prostu, że zaczną się wydatki...
~pepinko
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
32000 zł netto za diesel, klima i metalik, elektryczne wspomaganie, 1200 zł pakiet ubezpieczeniowy na rok i 100 km za 14 zł netto. Bardzo dobrze !!!
~Adamo Adamoooo@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Nic dodać nic ująć.ja moją Pandę kupiłem za jakieś 22000. minęły 2 lata i odsprzedam ją za jakieś 20000 spokojnie z tego co widze jakie są ceny.
~and a.ryszkowski@wp.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
32100 zł za wersję ACTIV z klimatyzacją to uważam ,że 2 lata temu nie była to zła propozycja za nowy samochód,choć zawsze mogłoby być taniej
~pawelek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Gdyby Panda była lepiej wyposażona to stosunek byłby całkiem dobry. Ale niestety wyposażenie seryjne jest zadne wiec stosunek ceny jest zawyżony.
~jacos2@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Szybko stracił dość dużo na wartości, ale tak jest z wszystkimi nowymi samochodami. Jak ktoś szuka taniego w utrzymaniu autka rodzinnego to polecam.
~spzydek@op.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
za 29 tys za auto golas, tj immobilaizer i 1 poduszka) to za dużo. Tu zastanowiłbym sie nad uzywanym 10 letnim Mercedesem. Ale nie jest źle

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Miquel25
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jedyny pozytywny aspekt to taki, że jest tani i nowy jak patrzy się na niego w salonie... Po wyjeździe z salonu cały urok znika jest tylko prawda - okrutna!