Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hakan
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
32100 zł wersja ACTIVE z klimatyzacją i kilkoma dodatkami typu listwy boczne,listwy progowe,gumowe dywaniki.Wydaje się że to dużo ale mam nowy samochód z klimą dla mnie na razie wystarczający.
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
tu dam 4 ale tylko dlatego że cena nie jest adekwatna do naszej średniej krajowej zarobków. model dynamic powinien kosztować ok 32 tyś. mój kosztował 36,200 ale kupiłem go za 32,900 + opony zimowe
~Jasio
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
zdecydowalem sie i nie zaluje, za niewiele wiecej niz Seicento dostaje sie autko zdecydowanie obszerniejsze i bardziej praktyczne; w stosunku do innych nowych aut cena byla niezwykle konkurencyjna
~joksio@wmc.com.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
nie mogę narzekać - nie wyszedł aż tak drogo - dobry odkup i ciekawa chwilowa promocja więc opłacało się, wolałem tak wyposażoną Pandę niż PuntoII bez wyposażenia (silniki dokładnie te same)
~zibi63
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Za te pieniądze trudno o coś lepszego.Fiat dopracował swojego \"miejszczaka\" i gdyby nie strach o los nowej Pandy III , Panda II przez jakiś czas jeszcze nieźle schodziłaby z salonów.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Nowy kosztował 30660zł. Za tą cenę ciężko kupić tak dobre I bezproblemowe auto z takim wyposażeniem (klima, el.szyby, podwójne wspomaganie kierownicy, el. światła, radio+CD MP3,
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
tu możńa przyoszczędzić w stosunku na innych autach i serwisie , częsci używanych na tony , tylko lać ropę i jeżdzić na jednym baku spokojnie możńa zrobić 600 km
~artig70@poczta.fm
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Porządne wykonanie elementów wewnątrz. Plastiki nie strzelają, nie odkształcają się i dość dobrze utrzymują się w czystości. Cena jest przystępna dla tej klasy.
~Stefan
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Pomimo wielu marek na polskim rynku nie zamierzam rezygnować z pandy. Mogłaby być troche tańsza, ale gdybym kupywał nowy wydałbym te pieniądze, bo samochód jest wart tej ceny.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II
5,7
7,7
~Maciej
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
osobiscie polecam wersje bogato wyposazone nie golasy , skoro kupowac to lepiej miec sie z czego cieszy . poza tym pozniej bedzie latwiej sprzedac model lepiej wyposazony