Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuba
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
mój koszt. 25000 nówka - bo z wystawy czy coś za tą kaskę super ale jakbym miał dac pełną kwotę to raczej nie bardzo
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Auto mogłoby być tańsze, choć sądzę, że w tym zakresie cenowym jego jakość nie odbiega od standardów europejskich.
~Oskaritto1@o2.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
moim zdaniem kupilem go za drogo w olkuszu zaplacilem 33tys, moglem myknac do tych, ale nic, wazne zeby sie nie piepszyl.
~dorota_rabczewska@tlen.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
samochód powinien kosztować 24-25 tyś PLN za tyle go w sumie kupiłam, cena podchodząca pod 30 tys. pln to już przesada
~piotrecius
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Za 42000 (w 2004 roku) można mieć niezłą bryczkę z wygodnym wyposażeniem, którego nawet większe auta nie mają na listach opcji...
~Tata W.
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
przy obecnych "promocjach" innych marek Panda jest za droga - jej cena podstawowa nie powinna przekraczać 25 tys. zł
~Pandzioch
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
ABS, wspomaganie, elektryka, 2 poduchy, pilot centralnego, relingi, radio CD JVC, 1,3 MultiJet za 37 000. Chyba nieźle.
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Teraz chyba oszaleli z cenami za Pandę. Myślą że jak weszliśmy do Unii to nagle staliśmy się bogatsi. Potrzebny kubeł zimnej wody.
~Bartek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
W tej cenie to bardzo dobry wybór.Mówię rzecz jasna o wersji podstawowej. Droższe są dobre jako drugi samochód w rodzinie.
~viol@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jak za tę cenę myślę, że wygląda i sprawuje się bardzo dobrze - droższe i być może lepsze(w tej klasie) nie mają tego wdzięku.