Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymańczak
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
za te pieniadze bardzo dobry i wytrzymaly samochodzik na polskie drogi, + w miescie jest gdzie zaparkowac i nie boi sie wyokich kraweznikow.
~Jaracz
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wbrew pozorom 30tys za auto które po roku traci 7 tys na wartości pali 8l i jest wykonane w taki mierny sposób, ten stosunek jest niski
~Kędzior
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Za te pieniądze to najlepszy samochód dostępny na naszym rynku. Ekonomiczny nie tylko przy zakupie, ale również w eksploatacji - części, paliwa.
~kolo
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Wersja dynamic z LPG, + ubezpieczenia to około 38 000, za to mamy auto ze wspomaganiem, ABS, komputer i inne dodatki. Wg mnie to adekwatna cena do jakości.
~Wuster
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Gdy kupowałem Pandę II była w cenie (Aktual) 26 900zł i to jest cena przystępna.Teraz (22.06..2004r.) kosztuje 2000 zł więcej i to jest przesada
~pawelek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
dobrze dobrana cena do jakości (użyteczności) auta, jak ktoś potrzebuje full komfortu to nawet auta z górnej półki go nie zadowolą, a Panda jest w sam raz :)
~Adam
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Cena powinna być trochę niższa, bo przecież jest to w końcu takie sobie wozidełko chociaż z trochę wyższej półki.
~Matijaz
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Cena egzemplarzy używanych jest dosyć niska.Otrzymujemy za to naprawdę fajne auto miejskie, które może się podobać.
~saleen1451
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Za 27 tys. otrzymałem prosty, niezawodny samochód, który wszędzie mnie dowiezie. Reszta to subiektywne odczucia konsumentów.
~MARAS68
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Cena przy zakupie była dość wysoka 34 tyś,ale borąc pod uwagę bezawaryjność to O.K.Byłaby 5 gdyby samochód miał w tamtej cenie klimę.