Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PANDA [@] USER
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Troszę droga w tym przedziele cenowym. W 2005 roku "golas" kosztował 24000. Teraz potaniały i dodają lepsze wyposażenie. Tak więc uważam, że stosunek cenowy do jakości jest 1-1.4
~Jasio
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Za tę cęnę trudno spodziewać sie lepszego auta, jest małe, ale wyraźnie większe od innych aut tej klasy, gdyby było faktycznie niezawodne nie zamieniłbym go na inne
~SławekP
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
w środku roku strasznie rwali ceny, a pod koniec dodawane były bajery do wersji średniej że prawie najbogatrza wychodziła, troche szkoda... jak się kupi w środku roku
~Ogi
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jakość wykonania nie porywająca, ale daje rade jak na budżetowe auto. Usterki są , ale na szczęście tanie części. Troche rekompensuje to duże spalanie.
~corwin
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
nowe szybko traci na wartości, za niewielkie pieniądze można mieć całkiem fajne miejskie auto :) gdyby były wersje kombi to bym nie musiał już zmieniać auta ;D
~Zadowolona z Pandy dziewczyna
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Za taką cenę nie mogłam kupić nic lepszego. Za 13 tyś.mam samochód mały, ekonomiczny, wygodny, ładny (dla mnie) z ocynkowaną blachą i super wspomaganiem.
~Automaniak
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Zakupilem za 30 tyz zł. Za te pieniazki nie kupilbym nic innego NOWEGO !!! Roczne wydatki oprocz paliwa to okolo 500 zł na okresowe wymiany.
~polak23
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Tanio, Tanio, Tanio dwóletnia gwarancja, przeglądy średnio po 500 zł, spalanie 4,9 litra, auto za 34 tyś. zł mnie w 2005 kosztowało więc nie jest drogo.
~MaCiuK
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
cena za auto co do rocznika i ilosci przejechanych kilometrow jest Przecietnie DOBRA na + szkoda ze wiekszosci pand sa tak skromne wyposarzenia : /:/
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II
5,7
7,7
~agatainorbi@rybnik.net.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Dałem za niego 27000 golas,wtedy fascynacja,teraz zadowolenie przeplata się z wątpliwością czy warto było,może lepiej było kupic większy i wygodniejszy?