Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (677) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Micha$
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
tu jest bardzo dobrze ceny częsci są do przyjęcia auto popularne durzo zamienników do ASO nie zaglądam bo drożej choć i tak do przyjęcia [kumpel ma stare volvo i za wjazd na kanał +podpięcie pod kompa chca 400zł]
~nabywca36
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Teraz mogę napisać ze przeciętnie, trzeba naprawdę jeździć delikatnie i nie przekraczać 3tys obrotów bo powyżej autko jest naprwdę żarłoczne, jak ktoś ma cięzką nogę a chce aby autko mało paliło nie polecam PUNTA.
~markez12
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
ekonomiczność auta świetna nie dość że stosunkowo nie wiele pali to jeszcze jest bardzo tanim autem w utrzymaniu jak narazie nic mnie z usterek nie zaskoczyło jedynie tylko jeżdżę i wymieniam to co serwis podaje w książce serwisowej
~xxdd
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
jeżeli sie umie jeździć takim dieslem to spali w mieście nie więcej niż 6 litrów/100km jak chcecie sobie pocisnąć albo się pościgać kupcie sobie benzynę. Ten silnik nie jest do ścigania tylko do spokojnej jazdy
~janieja
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Samochód jest tani w utrzymaniu, części tanie jak barszcz np żarówka świateł mijania kosztowała mnie 6zł w ASO Fiata Zużycie paliwa oscyluje średnio na poziomie 6l auto użytkowane w mieście i na niewielkich trasach
~Włodek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
ogulnie ok,punto używane głównie po mieście spala średnio 7 do 7,5 w trasie z 5osobami i bagażem spalił najmniej 4.8 wiec jest wpożo, ole jak go pogoniłem na trasie 140/160 z pedałem w podłodze to potrafi spalić nawet 11 na 100
~grzegorzatut
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Byłoby przeciętnie gdyby brać pod uwagę tylko paliwo, bo silnik o tej mocy (60KM) powinien mieć mniejszy apetyt na paliwo, natomiast niskie koszty materiałów eksploatacyjnych oraz sewisu podnosi ocenę. Miałem zero napraw.
~bosswitek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Na gazie sekwencyjnym miasto około 8 litrów ale na trasie przy spokojnej jeździe 6 litrów gazu. W lecie przy cenie gazu 1,6 na trasie sto kilometrów kosztowało mnie 10 zł. Części też są tanie ale często się je wymienia
~jarek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Zużycie paliwa oceniam na niskie.Mnie w trasie (2 osoby+40 kg bagażu) spalał 6,5 do 7 L LPG.Podróżowałem z prędkościami przeważnie do 110 km/h. W mieście ok 8,5L. Na piątce przy 80 km/h spalanie benzyny 4,9 L/100km !
~matush_diver
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Miasto przy silniku 1,2 8V - 5,7l/100 (do 2500obr/min) Trasa przy silniku 1,2 8V - 4,9l/100 (do 110km/h) Przeglądy: hamulce - ok. 280-350zł filtry, oleje - ok. 350-400zł (zależy od oleju) sprzęgło - ok. 350zł
Fiat Punto II Hatchback