Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (614) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niefiat
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wspomaganie wysiadło, serwis nie bardzo wiedział co i jak ale wiedzial ze koszt ok 2500, naprawił fachura za 800 zl Po 4 latach odpryski lakieru na klapie silnika w okolicach znaczka firmowego - wada lakierowania ewidentna. Reflektory parują
~miśq
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Tragedia stałem nim na drodze juz 3 razy i zastanawialem sie co tym razem się zepsuło 1- poszło sprzęgło, 2- zgrzytnęło w skrzyni i po jeździe 3- nie wiedzieć czemu zawiesił się komputer a najgorsze jest to że nie ustawił sie w tryb awaria.
~dobua
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Na 36 000 km spalił się silnik wentylatora chłodnicy. Serwis twierdzi, że to z powodu małego przebiegu (rocznie ok. 9 tys km). Musiałem kupić oryginał, bo nie było można dobrać samego silnika. Dostałem org. w super cenie 250,- zł (silnik + wiatrak+ramka)
~deo
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
- rozerwany przewód hamulcowy w prawym przednim kole - o mało bym się zabił - zresztą źle działa układ hamulcowy - święcąca kontrolka spalenia żarówek - miga kiedy chce - bierze olej - na dachu koło uszczelek przedniej szyby RDZA!!!
~Paweł- Krakow
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wymiany: po 24 tys sprzęgło /na gwarancji/, po ok. 43 tys centrala układu wspomagania /900 zl/układu kierowniczego.Po ok. 50 tys wymiana centrali wtrysku- w ASO regenerowana ok. 1800zł, oraz siłownik wspomagania sprzegła w tym samym czasie /100 zł/
~Qbass
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
jak wyżej!!! AWARIA KOMPUTERA - 48 tys. km stukanie w przednim zawieszeniu probolemy z elektryką - błyskająca lampka od poduszki pow., przygasające światła i radio :-(( NIE KUPIE WIĘCEJ FIATa Miałem przed tem Cinquecento 900 - był super
~gandalf1@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
jak do tej pory miałem na gwarancji malowane niektóre elementy z uwagi na afakt złuszczania się lakieru. Ostatnio także na gwarancji wymiana elektroniki, która odpowiada za pracę wtrysku. I niestety na własny koszt wymiana tarczy i okładzin na przodzie
~Arco
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
W wersji SX 1,2 8V lepiej sprawdzać elastyczne przewody hamulcowe kół przednich. Trze przewód prawego koła o nadkole o mały włos bym się zabił, przetarł się przewód i nie maiłem hamulca dobrz że na osiedlu przy 20km/h a nie na trasie. BOŻE DZIĘKUJĘ!!!!
~smpaweł@wp.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
trzy razy odwiedził ASO na lawecie(2x akumulator,i centralka wtrysku za jedyne 2500 zł) wyciek oleju z uszczelniacza wałka rozrządu, uszkodzony pozycjoner przepustnicy, skrzypiący pedał sprzęgła,stuki dochodzące z silnika przy niskich temperaturach
~mangusta28
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Tutaj rewelacja. Poza rurą wydechową (którą wymieniałem 2 razy w przeciągu 15 lat), linką od zmiany biegów i odpowietrznikiem przy pedale sprzęgła przez 15 lat nic się nie działo (z poważniejszych rzeczy). Auto zawsze działało.
Fiat Punto II Hatchback